27 Mayıs 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

Bitcoin Cash (BCH), VeChain (VET), Decentraland (MANA)- Altcoin Fiyat Analizi – 12 Kasım

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Son 24 saat içerisinde kripto para piyasası, yaşadığı boğa rallisinin ardından ufak bir gerileme içerisinde bulunuyor. Bu yüzden Bitcoin Cash, VeChain ve MANA fiyatı son 24 saat içerisinde kırmızı bölgede yer aldı. Analist Yash Majithia, söz konusu altcoinleri değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Buna ek olarak analiste göre söz konusu altcoinlerin tümü için teknik göstergeler kısa vadede alış gücünün azaldığına dair sinyaller verdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Bitcoin Cash (BCH)

blank

BCH, son bir aydır paralel kanalının içerisinde seyrederek iyi bir performans sergiledi. Yukarı yönlü hareket sonucunda altcoin fiyatı son 42 günde yaklaşık olarak %26 getiri sağladı. Sonuç olarak BCH, 10 Kasım tarihinde son 9 haftanın zirvesine yerleşti. Bu tarihten bu yana ayılar sürekli bir karşı baskı verirken fiyat ise trend çizgilerine saygılı davrandı.

BCH fiyatı son 24 saatte %2.94 gerileme kaydetse de, altcoin 4 saatlik grafiğinde 20SMA değerinin hafif üstünde seyretti. Analiste göre bu durum, destek seviyelerini genişleten boğalar lehine bir tabloya işaret ediyor. Bununla birlikte analist, kısa vadeli teknik göstergelerin alıcılar lehine olmasına rağmen boğa lehine momentumda bir gerilemeye dikkat çekiyor. Bu yazının yazıldığı anlarda BCH fiyatı 678.4 dolardan işlem görüyor.

VeChain (VET)

blank

VET fiyatı 5 Ekim tarihinden bu yana dengeli bir yükseliş trendi içerisinde bulundu. Fiyatının yukarı yönlü iki paralel çizgi arasında seyretmesiyle beraber altcoin, aylık grafiğinde %55.33 kazanç gördü. Bunun sonucunda VET, 9 Kasım tarihinde 0.187 dolara ulaşarak son 6 ayın zirvesine yerleşti. Bunun ardından ise son iki gündür altcoin kırmızı bölgede yer alıyor.

Analiste göre kısa vadeli teknik göstergelerinin alış baskısında gerileme sergilemesiyle beraber VET fiyatı son 24 saatte %4.9’luk bir kayıp yaşadı. Bu yazının yazıldığı anlarda VET, 4 saatlik 20SMA değerinin altında, 0.165 dolar civarından işlem gördü.

İlgili Haber:  Chainlink (LINK), VeChain (VET), EOS - Altcoin Fiyat Analizi - 3 Ocak

Decentraland (MANA)

blank

Ethereum tabanlı sanal dünya tokeni olan MANA, 28 Ekimden bu yana büyük yükselişler göstermişti. MANA fiyatı %520’lik rallisinin ardından 31 Ekim tarihinde 4.9 doları görerek kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırmıştı. Bu tarihten bu yana fiyat hareketi, alış momentumunun azalmasıyla alçalan bir kama formasyonu içerisinde düşüş gösterdi.

Analiste göre MANA’nın kısa vadeli göstergeleri, alış baskısındaki düşüşü vurguladı. Bunun sonucunda MANA fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saat içerisinde yaşadığı %5.7’lik kayıp ile birlikte 2.50 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar