30 Eylül 2022, Cuma
22.9 C
İstanbul

Bitcoin, Ethereum ve Altcoinlerde Ciddi Düşüş Devam Ediyor: Piyasada Son Durum!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Lider kripto paralar Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere kripto para piyasası genelindeki çöküş son 24 saatte devam ediyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bitcoin fiyatı biraz toparlanmadan önce 41.000 Doların altına düştü.
  • Ethereum 3.130 Dolara geriledi; XRP ise 0.75 Doların altını gördü.

Lider kripto paralar Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere kripto para piyasası genelindeki çöküş son 24 saatte devam ediyor.

Binance indirim kodu

Bitcoin Fiyatında Son Durum

Büyük bir düşüşün ardından Bitcoin fiyatı 40.600 Dolar seviyesinin yakınında destek buldu. BTC şu anda 42.000 Dolar seviyesinde. Yukarı yönde ilk engel ise 42.500 Dolar seviyesinin yakınında görünüyor. BTC için ilk büyük direnç ise 44.000 Dolar yakınında; bunun üzerinde fiyat 45.000 Dolar seviyesine kadar yükselebilir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Öte yandan BTC 42.500 Doların üzerine çıkamazsa; bu, önümüzdeki saatlerde daha keskin bir düşüşe yol açabilir.

Ethereum Fiyatı

Ethereum fiyatı, boğaların durduğu 3.130 Dolar seviyesini test etti. Ancak ETH şu dakikalarda 3.300 Dolar’ın üzerinde iyi bir toparlanma dalgası başlatmak için mücadele ediyor. ETH için bir sonraki önemli engel 3.450 Dolar yakınında; bunun üzerinde fiyat 3.750 Dolara kadar yükselebilir.

ETH 3.300 Doların üzerinde toparlanamazsa; 3.000 Dolara kadar gerileme riski var.

Altcoin Piyasası: ADA, SOL, DOGE ve XRP

Cardano (ADA) 1.20 Dolar seviyesinin altına geriledi. 1.18 Doları test eden ADA sonrasında iyi bir toparlanma dalgası başlattı. Boğalar fiyatı 1.20 Doların üzerine itse de ADA’nın 1.28 Dolar’ın üzerine yükselmesi için daha sert bir mücadele vermesi gerekiyor.

Solana (SOL), 150 Dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalamadı. Ayılar fiyatı 140 Dolara kadar çekti. SOL şu anda konsolide oluyor ve 132 Dolara doğru düşüş riski var.

İlgili Haber:  Bitcoin, 55.000 Dolara Yükseldi: Mayıs Ayından Bu Yana Bir İlk!

DOGE biraz toparlanmadan önce 0.150 Dolar destek seviyesini kırdı. Daha güçlü bir toparlanma dalgası olursa ayılar 0.162 Dolar yakınında aktif kalabilir. Bir sonraki büyük direnç 0.165 Dolar seviyesinin yakınında. Tersi durumda DOGE fiyatı 0.142 Dolar seviyesine kadar düşebilir.

Küçük bir yukarı yönlü düzeltme yapmadan önce XRP fiyatı 0.75 Doların altına geriledi. Fiyat şu anda 0.78 Dolar seviyesinin yakınında bir dirençle karşı karşıya. XRP için bir sonraki büyük direnç ise 0.80 Dolar seviyesinin yakınında görünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar