12 Ağustos 2022, Cuma
23.7 C
İstanbul

Bitcoin, Ethereum, NFT ve Kripto Piyasası Büyük Bir Haftaya Hazırlanıyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Bitcoin, kript para piyasası ve NFT’ler 2022’ye zorlu bir başlangıç yaptı. Bitcoin fiyatı yeni yıla çok kötü girdi.

Binance indirim kodu

Bununla birlikte, OpenSea’deki NFT pazarının 1 Ocak’tan bu yana yaklaşık 2.7 milyar dolar hacim üretmesi ve şimdiye kadarki en yüksek hacim için yolda olması nedeniyle, NFT piyasası epey güçlendi. Ethereum ve en büyük rakipleri BNB, Solana ve Cardano da Bitcoin ile birlikte mücadele veren kripto paralar.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Dünkü haberimizde belirttiğimiz gibi dev yatırım firmasının 2022 öngörüsü ile birlikte kripto pazarının en büyük isimlerinin ABD’deki Bitcoin Konferansı’nda bir araya gelmeleri bu haftayı oldukça ilginç yapacak. Konferansa milyarder yatırımcı Mark Cuban ve Bitcoin dostu Miami belediye başkanı Francis Suarez de katılmayı planlıyor.

Yarın Miami’de başlayacak olan üç günlük Bitcoin Konferansı, dünyanın en büyük bitcoin konferanslarından biri olarak kaydediliyor ve kripto girişimcilerini, yatırımcılarını ve influencerları en son blok zinciri teknolojilerini, trendleri ve pazar fırsatlarını tartışmak üzere bir araya toplayacak.

Geçen yıl, El Salvador, Haziran ayındaki Bitcoin Konferansı’nda bitcoin ile ilgili planlarını duyurmuştu. O yüzden bu seneki konferanstanda piyasayı etkileyecek duyurular çıkması muhtemel.

NBA takımı Dallas Mavericks’in sahibi ve kısa süre önce bir NFT web sitesi açan ünlü yatırımcı Cuban yaptığı açıklamada, “Piyasada yeni bir şey var mı bakacağım” dedi.

ABD’de yapılacak Bitcoin Konferansı basın açıklamasında Cuban, devam eden NFT çılgınlığından para kazanmayı umarak “merkezi olmayan sigorta uygulamaları gibi şeylere yatırım yaptığını” söyledi.

Bitcoin Konferansı’ndaki diğer büyük isimler arasında blockchain teknoloji şirketi Bloq’un milyarder kurucusu Matthew Roszak, Blockchain.com’un CEO’su Peter Smith ve tartışmalı stabilcoin Tether’in kurucularından Craig Sellars yer alıyor.

İlgili Haber:  Bitcoin'in Bir Sonraki Zirvesi 75 Bin ile 300 Bin Dolar Arasında Olabilir

Etkinlikte de konuşacak olan Miami belediye başkanı Francis Suarez, Miami’yi Amerika’da sakinlerine doğrudan temettü olarak bitcoin getirisi veren ilk şehir yapmak istediğini ve bir gün Miami’yi vergisiz yönetmeyi umduğunu söyledi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar