30 Eylül 2022, Cuma
22.9 C
İstanbul

Bitcoin Fiyatı 50.000 Dolara Tırmanıyor: İşte BTC’de Takip Edilmesi Gereken Fiyat Seviyeleri!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin fiyatı birkaç gündür kaydettiği artışla birlikte 50.000 Dolar seviyesine tırmanmaya başladı. BTC’deki fiyat düzeltmesi sona erdi mi?

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bitcoin fiyatı birkaç gündür kaydettiği artışla birlikte 50.000 Dolar seviyesine tırmanmaya başladı.
  • Lider kripto para şu dakikalarda ise 49.050 Dolar seviyesinde seyrediyor.
  • Ancak analistler 50.500 Dolar seviyesine dikkat çekiyor.

Bitcoin fiyatı son günlerde yaşadığı artışla birlikte bugün 50.000 Dolar seviyesine tırmanıyor.

Binance indirim kodu

Analist: Bitcoin Fiyatında 50.500 Dolara Dikkat!

Bitcoin’deki fiyat düzeltmesinin sona erdiğine dair umutların ortaya çıkmasıyla birlikte BTC 22 Aralık itibariyle 50.000 Dolara tırmanıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

TradingView’den elde edilen verilere göre BTC gün içinde 49.600 Dolara kadar yükseldi. Lider kripto para şu dakikalarda ise 49.050 Dolar seviyesinde seyrediyor.

Kripto para analisti Michael von de Poppe son fiyat artışı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bitcoin’de ilk atılım gerçekleşti. Ancak yine de yükseliş eğiliminde olduğumuzu net olarak belirtmek için yeterli seviyeyi kırmamız gerekiyor. Genel olarak 50.500 – 51.000 Dolara ulaşan bir atılım olursa ikna olurum. Ayrıca 2022 genel olarak harika bir yıl olacak.” ifadelerini kullandı.

“BTC Yükselişi En Beklenmedik Anda Başlar”

Kripto para fon yöneticisi Don Tapiero ise Bitcoin için 50.000 Doların psikolojik bir direnç olduğunu vurguladı.

Tapiero buna ek olarak “BTC’deki fiyat yükselişleri en beklenmedik anlarda; yorgun boğalar pes ettiğinde başlar.” diye ekledi.

Genel anlamda bugün için BTC’ye dair bakışın olumlu olduğu söylenebilir. Önde gelen analistlerin de vurguladığı gibi Bitcoin’in 50.000 Dolar fiyatını aşması geleceğe dair öngörüleri de daha net hale getirecektir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar