25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

Bitcoin Fiyatı 50.000 Dolar Civarında Mücadele Veriyor: Kripto Para Piyasası Ne Durumda?

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Son güncelleme: 4 hafta önce

Binance indirim kodu

Bitcoin fiyatı tekrar 50.000 Dolar seviyesinin altına geriledi. Kripto para piyasasının geri kalanı da son 24 saatte durgun bir görünüm sergiliyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bitcoin (BTC) fiyatı son 24 saatte yaşadığı %2’lik düşüşle birlikte 50.000 Dolar seviyesinin altına geriledi.
  • Ethereum (ETH), Solana (SOL), Cardano (ADA) gibi piyasanın önde gelen diğer tokenleri de geçtiğimiz 24 saatte durgun bir performans sergiledi.

Bitcoin fiyatı son 24 saatte %2’nin üzerinde değer kaybetti ve 50.000 Dolar seviyesinin altına geriledi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Bitcoin Fiyatı 50.000 Doların Altına Geriledi

Lider kripto para Bitcoin son birkaç gündür 50.000 Dolar seviyesinin üzerinde kalıcı olmak için mücadele veriyordu. BTC son olarak geride bıraktığımız saatlerde bu seviyenin altına geriledi.

Bitcoin fiyatı şu dakikalarda 49.900 Dolar seviyesinden işlem görüyor. Yeni yıla günler kala BTC fiyatının 49.000 – 52.000 Dolar arasındaki dalgalanması hâlâ devam ediyor. Son olarak lider kripto para borsası Binance’nin Türkiye operasyonu için verilen 8 milyon Liralık para cezasının da BTC fiyatı üzerinde olumsuz etki yapmış olabileceği belirtiliyor.

Ethereum, Solana, Cardano Durgun Seyrediyor: Terra ve Polygon Fiyat Artışına Devam Ediyor

Piyasanın diğer önde gelen isimlerinden Ethereum (ETH), Solana (SOL), Cardano (ADA) gibi coinler de son 24 saatte oldukça durgun bir görünüm sergiliyor. Bu durgun görüntüye rağmen Cardano (ADA) fiyatının son 7 gün genelinde yaklaşık %13 oranında artmış olması yatırımcıları bir nebze de olsa mutlu ediyor.

Öte yandan son günlerin dikkat çeken iki kripto parası Terra (LUNA) ve Polygon (MATIC) diğerlerine nazaran görece daha güçlü bir performans sergiliyor. Son 24 saatte %1.5 ve son 7 gün genelinde %32 oranında değer kazanan LUNA şu dakikalarda 98.41 Dolar fiyatından işlem görüyor. Geçtiğimiz 24 saatte %7 ve hafta genelinde de %23 oranında değer kazanan Polygon ağının yerel tokeni MATIC ise bugün 2.73 Dolar fiyatında seyrediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend