9.8 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

Bitcoin Fiyatı Haftayı 60.000 Doların Üzerinde Kapatmaya Hazırlanıyor: Altcoin Piyasası ise Ethereum Liderliğinde Yükseliyor

Önemli Gelişmeler

Bitcoin fiyatı, haftayı 60.000 Dolar seviyesinin üzerinde kapatmak için mücadele verirken; Ethereum’un yükselişi ise altcoin piyasasını da beraberinde yukarı taşıyor.

blank

Haberin Özeti

  • Bitcoin fiyatı, haftayı 60.000 Dolar seviyesinin üzerinde kapatmak için mücadele verirken; Ethereum’un yükselişi ise altcoin piyasasını da beraberinde yukarı taşıyor.
  • Bitcoin 60.000 Doların üzerinde kalmaya devam ederse lider kripto para, tüm zamanların en yüksek aylık kapanışını yapmış olacak.

Lider kripto para Bitcoin, şu dakikalarda 61.000 Dolar seviyesinde seyrediyor. BTC, hafta sonu boyunca 60.000 Dolar seviyesini korumayı hedefliyor.

blank

Coinbase’de Artan Ticaret Hacmi, Bitcoin Fiyatını Yukarı Taşıyor

TradingView’den alınan veriler, Bitcoin’in kısa bir süreliğine 63.000 Dolara ulaştıktan sonra şimdiki fiyatı olan 61.000 Dolara gerilediğini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Cuma günü ABD geleneksel pazarları açıldıktan sonra Bitcoin güçlü bir performans gösterdi ve 60.000 Dolar üzerinde kalmayı başardı.

Bu Pazar günü itibariyle hem haftalık hem de aylık kapanış yaşanacak. Bitcoin fiyatı, 60.000 Doların üzerinde kalmaya devam ederse lider kripto para, tüm zamanların en yüksek aylık kapanışını yapmış olacak. Öte yandan BTC bu sayede üçüncü kez üst üste 60.000 Doların üzerindeki haftalık kapanışını da kaydedebilir.

Altcoin Piyasa Değeri, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Gördü

Ethereum (ETH) Cuma günü tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve altcoin piyasasının toplam değerinin de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasına katkı sağladı. Altcoin piyasasının toplam değeri şu anda 1.473 trilyon Dolar seviyesinde seyrediyor.

Shiba Inu’nun (SHIB) hafta boyunca elde ettiği yüksek kazanımların ardından istikrarlı bir görünüme ulaşmasıyla birlikte güçlü performans, altcoin piyasasının diğer alanlarına da etki etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Haber:  Amerika Seçim Sonuçlarını Beklerken Bitcoin Fiyatı 14.000 Dolar'ı Geçti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend