5 Temmuz 2022, Salı
21.7 C
İstanbul

Bitcoin Fiyatı Haftayı 60.000 Doların Üzerinde Kapatmaya Hazırlanıyor: Altcoin Piyasası ise Ethereum Liderliğinde Yükseliyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin fiyatı, haftayı 60.000 Dolar seviyesinin üzerinde kapatmak için mücadele verirken; Ethereum’un yükselişi ise altcoin piyasasını da beraberinde yukarı taşıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bitcoin fiyatı, haftayı 60.000 Dolar seviyesinin üzerinde kapatmak için mücadele verirken; Ethereum’un yükselişi ise altcoin piyasasını da beraberinde yukarı taşıyor.
  • Bitcoin 60.000 Doların üzerinde kalmaya devam ederse lider kripto para, tüm zamanların en yüksek aylık kapanışını yapmış olacak.

Lider kripto para Bitcoin, şu dakikalarda 61.000 Dolar seviyesinde seyrediyor. BTC, hafta sonu boyunca 60.000 Dolar seviyesini korumayı hedefliyor.

Binance indirim kodu

Coinbase’de Artan Ticaret Hacmi, Bitcoin Fiyatını Yukarı Taşıyor

TradingView’den alınan veriler, Bitcoin’in kısa bir süreliğine 63.000 Dolara ulaştıktan sonra şimdiki fiyatı olan 61.000 Dolara gerilediğini gösteriyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Cuma günü ABD geleneksel pazarları açıldıktan sonra Bitcoin güçlü bir performans gösterdi ve 60.000 Dolar üzerinde kalmayı başardı.

Bu Pazar günü itibariyle hem haftalık hem de aylık kapanış yaşanacak. Bitcoin fiyatı, 60.000 Doların üzerinde kalmaya devam ederse lider kripto para, tüm zamanların en yüksek aylık kapanışını yapmış olacak. Öte yandan BTC bu sayede üçüncü kez üst üste 60.000 Doların üzerindeki haftalık kapanışını da kaydedebilir.

Altcoin Piyasa Değeri, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Gördü

Ethereum (ETH) Cuma günü tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve altcoin piyasasının toplam değerinin de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasına katkı sağladı. Altcoin piyasasının toplam değeri şu anda 1.473 trilyon Dolar seviyesinde seyrediyor.

Shiba Inu’nun (SHIB) hafta boyunca elde ettiği yüksek kazanımların ardından istikrarlı bir görünüme ulaşmasıyla birlikte güçlü performans, altcoin piyasasının diğer alanlarına da etki etti.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar