18.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Bitcoin Fiyatı 60.000 Doların Üzerinde Seyrediyor: Tüm Zamanların En Yüksek Haftalık Kapanışı Gelebilir

Önemli Gelişmeler

Bitcoin fiyatı, haftanın son gününde 60.000 Doların üzerinde seyrediyor. Lider kripto para, tüm zamanların en yüksek haftalık kapanışını gerçekleştirebilir.

blank

Haberin Özeti

  • Bitcoin fiyatı, bugün 60.000 Doların üzerinde seyrediyor.
  • Lider kripto para, tüm zamanların en yüksek haftalık kapanışını gerçekleştirebilir.

Bitcoin (BTC), rekor bir haftalık kapanış seviyesine çok yakın. Lider kripto para, bugün 60.000 Dolar seviyesinin üzerinde seyrediyor.

blank

Bitcoin Fiyatı 60.000 Doların Üzerinde

TradingView’den alınan veriler, BTC/USD’nin hafta sonu boyunca 60.000 Doların üzerinde kaldığını gösteriyor; bu, kripto para için oldukça önemli bir başarı olarak yorumlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Bu hafta kapanışı, potansiyel olarak şimdiye kadarki en yüksek haftalık kapanış olarak kaydedilebilir. Bitcoin, daha öncesinde sadece bir kez 60.000 Dolar seviyesinin üzerinde haftayı tamamladı.

Analistler, haftanın kapanmasına saatler kala Bitcoin’in potansiyel olarak çok daha önemli dönüm noktalarına hazırlandığını öngörüyor.

Ünlü yatırımcı Pentoshi konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine yöneldiğini ve haftalık kapanışının da mevcut fiyatını daha da “güçlendirdiğini” vurguladı.

“Söylentiyi Al, Haberi Sat”

Öte yandan sadece bu hafta kapanışı değil; yeni haftanın başlangıcı da heyecan verici BTC fiyat hareketleri yaratabilir.

Pazartesi günü, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk onaylanmış Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) lansmanını gerçekleştirecek ve geleneksel borsalarda işlem görmeye başlayacak.

Ancak Bitcoin fiyatının birkaç haftadır devam eden yukarı yönlü hareketi de göz önüne alındığında; SEC’in Bitcoin ETF onayına yönelik beklentilerin bir “söylentiyi al, haberi sat” olayına dönüşebileceği endişeleri de devam ediyor. Bu anlamda, Bitcoin ETF onayının BTC fiyatı üzerindeki etkisi halihazırda gerçekleşmiş olabilir.

Tüm bu kafa karışıklıkları, yeni haftanın başlangıcı ile cevap bulacak gibi görünüyor.

İlgili Haber:  Bitcoin Bir Gecede %5 Değer Kaybetti

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend