9.4 C
İstanbul
9 Aralık 2021, Perşembe

Deneyimli Yatırımcı: “Bitcoin ve Ethereum Fiyatı Bu Seviyeye Gelince Alım Yapacağım!” – Yoğun Tepki Geldi!

Önemli Gelişmeler

Tecrübeli yatırımcı Peter Brandt, Bitcoin fiyatının 53.000 dolara gelmesi durumunda daha fazla BTC satın alacağını açıkladı. Kripto para topluluğu, Brandt’ın BTC fiyatında bir düşüş beklediğini düşünüyor.

blank

Deneyimli Yatırımcı Peter Brandt, 53.000 Dolarlık Bitcoin Fiyat Tahmininin Ardından Yoğun Eleştirilere Maruz Kaldı

Kripto para piyasası bazen uyguladığı etkiler konusunda acımasız olabiliyor. Özellikle de favori kripto paralarının elbet bir gün düşüş gösterebileceğini düşündüklerinde bu daha belirgin hale geliyor. Brandt, attığı Tweet’inde şöyle dedi: “İşte ilgimi çeken grafikler. 53.000 dolar civarından BTC, ve 4.030 dolar civarından Ethereum alabilirim.

blank

Brandt, BTC’ye ek olarak Ethereum’a dair de bir grafik paylaştı ve 4.030 dolar seviyesinden ETH satın alacağını belirtti. Analiset göre ETH fiyatı Eylül ayında yaşanan zirve değerlerine paralel bir şekilde ilerleyebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

BTC ve Ethereum yatırımcılarından yoğun bir şekilde eleştirilere maruz kalan Brandt, kendisinin bir ayı yatırımcısı olmadığını ve Bitcoin ya da Ethereum satışı yapmayacağını söyledi ve bununla birlikte yalnızca mevcut piyasa durumuyla ilgili görüş bildirdiğini belirtti.

Bunun ardından kısa bir süre sonra Brandt, kripto para piyasası hakkında bir süre yazı yazmayacağını ve emtialar ve hisse senetleri gibi geleneksel piyasalara odaklanacağını belirtti. Brandt’a göre bu piyasaların yatırımcıları ve etrafındaki toplulukları daha olgun karakterlere sahipler.

Bununla birlikte Brandt, ayı lehine bir takım gizli mesajlar vermekle de suçlandı. Bu suçlamalara karşın öfkelendiği hissedilen Brandt, attığı şu Tweet ile düşüncelerini ifade etti: “Az önce attığım Tweet tamamen Tweet içerisindeki bilgilerden oluşuyor, herhangi bir saklı sırlar içermiyor. Ben bir ayı yatırımcısı değilim ve short pozisyonuna geçmekle de ilgilenmiyorum. Bahsettiğim fiyatlar tahmin ya da tavsiye değildir. Yalnızca piyasada bu tür bir gelişme yaşanırsa dediğim seviyelerden satın almak ile ilgileniyorum. Fazlası değil, eksiği de değil. Hiçbir gizli mesaj yok.”

İlgili Haber:  Uzman Son Noktayı Koydu: "Ethereum Bir Menkul Kıymet Değil Ancak XRP Bir Menkul Kıymettir!"

Brandt, bu Tweet’lerinin ardından geleneksel piyasalar hakkında analizler yapmaya devam etti. Kripto para toplulukları, yatırım yaptıkları altcoinler hakkında oldukça hassas olmalarıyla tanınıyor. Mike Novogratz, konuyla bağlantılı olacak şekilde, XRP yatırımcılarını fanatiklik ile suçlamıştı. Brandt, 1975 yılından bu yana yatırımcılık yapıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend