15 Ağustos 2022, Pazartesi
23.6 C
İstanbul

Bitcoin Fiyatı İçin Bir Sonraki Hedef 75 Bin Dolar!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Hisse senedi piyasasındaki zayıflık ve Evergrande ile ilgili yeniden yükselen endişeler, tüm zamanların en yüksek seviyesini gören Bitcoin’i düşük tutamıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bitcoin (BTC) fiyatı, geçtiğimiz gün 67.000 Doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.
  • Analistler, Bitcoin’in bir sonraki fiyat hedefinin 75.000 Dolar olduğunu belirtti.

Bitcoin (BTC) fiyatı, geçtiğimiz gün 67.000 Doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. Küresel piyasalardaki çeşitli endişelere rağmen Bitcoin, 21 Ekim’de yaşadığı bir fiyat dalgalanmasının ardından yeniden 66.000 Doları geçti.

Binance indirim kodu

Evergrande, Bitcoin Fiyatındaki Yükselişi Engelleyemiyor

TradingView’den elde edilen veriler, Bitcoin fiyatının geçtiğimiz gece 64.000 Dolara kadar gerilediğini gösteriyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Fiyat düşüşü, Çinli emlak devi Evergrande ile ilgili yeniden yükselen endişeler ve buna karşın değer kaybeden küresel hisse senetlerindeki düşüşün ardından geldi.

Bununla birlikte Bitcoin, daha yüksek fiyat seviyelerini korumayı başardı. Bitcoin, geçtiğimiz gece 64.000 Dolar seviyesinde sadece kısa bir süre zaman geçirdi.

Bir Sonraki Hedef 75.000 Dolar

Çarşamba günü Bitcoin fiyatı, 67.000 Doları geçerek tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Analistler, Ekim ayı için aylık mum görünümünün, Aralık 2017’deki tüm zamanların en yüksek Bitcoin mumundan daha büyük olduğunu belirtti.

Hollandalı kripto danışmanlık ve eğitim platformu Eight, gün içinde yaptığı son güncellemede “Bitcoin, eski ATH’sini yeni destek pozisyonu yapmaya çalışıyor ve bunun için bir test gerçekleştiriyor.” diye yazdı.

Danışmanlık platformu, sonrasında paylaştığı bir tweette ise, “Bu seviyeden sıçrarsak, Fibonacci düzeltme aracı kullanılarak yapılan son fiyat hareketinden türetilen 75 Bin, 87 Bin ve 96 Bin Dolar seviyelerini görebiliriz.” ifadelerini kullandı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar