1 Temmuz 2022, Cuma
26.7 C
İstanbul

Bitcoin Fiyatı Tüm Zamanların En Yüksek Aylık Kapanış Seviyesine Ulaşmak Üzere: Analistler Yanıldı mı?

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin fiyatının 60.000 Doların üzerinde kalması, lider kripto para için bir aylık kapanış rekoru olabilir; ancak analistler, Kasım ayının başında minimum 63.000 Dolar seviyesini hedefliyordu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bitcoin fiyatının 60.000 Doların üzerinde kalması, lider kripto para için bir aylık kapanış rekoru olacak.
  • Öte yandan analistler, BTC’nin Kasım ayı başında minimum 63.000 Dolar seviyesinde olmasını bekliyordu.

Bitcoin (BTC), kritik aylık kapanış rekoruna birkaç saat kala 60.000 Dolarlık yeni destek seviyesini test etmeye devam ediyor.

Binance indirim kodu

Bitcoin Fiyatı Başarılı mı?

Lider kripto para Bitcoin, TradingView’den elde edilen verilere göre, bu hafta içinde 60.000 Doların altına düştüğü bazı saatler yaşadı. Ancak BTC, bu seviyelerden tekrar toparlanmayı ve 60.000 Doların üzerinde görece istikrarlı bir şekilde kalmayı da başardı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bitcoin için yeni destek seviyesinin 60.000 Dolar olduğu ve BTC’nin özellikle hafta sonu boyunca bu destek seviyesini test ettiği dile getiriliyor.

Öte yandan pek çok analist aslında Kasım ayının başı için Bitcoin’in minimum 63.000 Dolar seviyesine ulaşmasını ve destek noktası olarak bu seviyeyi belirlemesini bekliyordu. Şimdilik bu beklenti tam olarak gerçekleşmiş gibi durmuyor. Ancak yine de 60.000 Doların üzerinde bir Ekim ayı kapanışı da Bitcoin için hiç başarısız sayılmaz.

Tüm Zamanların En Yüksek Aylık Kapanışı

Bitcoin’in Ekim ayını 60.000 Doların üzerinde kapatması, aynı zamanda lider kripto paranın tüm zamanların en yüksek aylık kapanışını gerçekleştirmesi anlamına gelecek.

Üstelik tarihsel olarak Bitcoin fiyatı Pazar günleri, diğer günlere nazaran daha zayıf bir performans gösterme eğiliminde olurdu. Her ne kadar BTC son 24 saatte %1 civarında değer kaybetmiş olsa da; bu anlamda diğer aylara nazaran daha istikrarlı kalabilmiş gibi görünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar