9.4 C
İstanbul
9 Aralık 2021, Perşembe

Bitcoin Fiyatı Tüm Zamanların En Yüksek Aylık Kapanış Seviyesine Ulaşmak Üzere: Analistler Yanıldı mı?

Önemli Gelişmeler

Bitcoin fiyatının 60.000 Doların üzerinde kalması, lider kripto para için bir aylık kapanış rekoru olabilir; ancak analistler, Kasım ayının başında minimum 63.000 Dolar seviyesini hedefliyordu.

blank

Haberin Özeti

  • Bitcoin fiyatının 60.000 Doların üzerinde kalması, lider kripto para için bir aylık kapanış rekoru olacak.
  • Öte yandan analistler, BTC’nin Kasım ayı başında minimum 63.000 Dolar seviyesinde olmasını bekliyordu.

Bitcoin (BTC), kritik aylık kapanış rekoruna birkaç saat kala 60.000 Dolarlık yeni destek seviyesini test etmeye devam ediyor.

blank

Bitcoin Fiyatı Başarılı mı?

Lider kripto para Bitcoin, TradingView’den elde edilen verilere göre, bu hafta içinde 60.000 Doların altına düştüğü bazı saatler yaşadı. Ancak BTC, bu seviyelerden tekrar toparlanmayı ve 60.000 Doların üzerinde görece istikrarlı bir şekilde kalmayı da başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Bitcoin için yeni destek seviyesinin 60.000 Dolar olduğu ve BTC’nin özellikle hafta sonu boyunca bu destek seviyesini test ettiği dile getiriliyor.

Öte yandan pek çok analist aslında Kasım ayının başı için Bitcoin’in minimum 63.000 Dolar seviyesine ulaşmasını ve destek noktası olarak bu seviyeyi belirlemesini bekliyordu. Şimdilik bu beklenti tam olarak gerçekleşmiş gibi durmuyor. Ancak yine de 60.000 Doların üzerinde bir Ekim ayı kapanışı da Bitcoin için hiç başarısız sayılmaz.

Tüm Zamanların En Yüksek Aylık Kapanışı

Bitcoin’in Ekim ayını 60.000 Doların üzerinde kapatması, aynı zamanda lider kripto paranın tüm zamanların en yüksek aylık kapanışını gerçekleştirmesi anlamına gelecek.

Üstelik tarihsel olarak Bitcoin fiyatı Pazar günleri, diğer günlere nazaran daha zayıf bir performans gösterme eğiliminde olurdu. Her ne kadar BTC son 24 saatte %1 civarında değer kaybetmiş olsa da; bu anlamda diğer aylara nazaran daha istikrarlı kalabilmiş gibi görünüyor.

İlgili Haber:  Son Günlerde Yaşanan Bitcoin Çöküşü ile İlgili Analistler Ne Dedi?

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend