30 Eylül 2022, Cuma
22.9 C
İstanbul

Bitcoin Fiyatı Yılın Son Gününde 48.000 Dolar Seviyesinde İşlem Görüyor: Piyasada Son Durum

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin fiyatı yılın son gününde 48.000 Dolar seviyesinde seyrediyor. BTC son 24 saatte az da olsa toparlanmış görünüyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bitcoin fiyatı yılın son gününde 48.000 Dolar seviyesinde seyrediyor.
  • BTC’nin yeni yıla 50.000 Dolar seviyesinin üzerinde gireceğine dair umutlar ise her geçen dakika daha da azalıyor.

Bitcoin fiyatı 31 Aralık itibariyle şu dakikalarda 48.000 Dolar seviyesinden işlem görüyor. BTC’nin yeni yıla 50.000 Dolar seviyesinin üzerinde gireceğine dair umutlar ise her geçen dakika daha da azalıyor.

Binance indirim kodu

Bitcoin Fiyatı 48.000 Dolar Civarında Seyrediyor

Lider kripto para Bitcoin’in fiyatı son günlerde ciddi bir düşüş yaşamış ve yatırımcılarını hayli üzmüştü. BTC geçtiğimiz gün 47.000 Doların altına kadar gerilemişti. Buna karşın son 24 saatte ise lider kripto paranın fiyatı az da olsa toparlanmış görünüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Son bir günde %1 oranında değer kazanan BTC şu dakikalarda 48.000 Dolar seviyesinde seyrediyor. Önde gelen Bitcoin boğası MicroStrategy’nin geçtiğimiz gün 94 milyon Dolar değerinde yeni Bitcoin yatırımı yaptığını açıklamasının BTC fiyatını az da olsa hareketlendiren etkenlerden biri olabileceği dile getiriliyor.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Son günlerde Bitcoin’de yaşanan fiyat düşüşü ile birlikte kripto para piyasasının büyük çoğunluğu da ciddi değer kaybı yaşamıştı. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para olan Ethereum (ETH) da bu süreçte 4.000 Dolar seviyesinin altına düştü. ETH şu dakika itibariyle 3.790 Dolar fiyatında seyrediyor.

“Ethereum katili” olarak nitelendirilen kripto paralardan Solana (SOL) şu dakikalarda 175 Dolar; Cardano (ADA) 1.36 Dolar; Avalanche (AVAX) de 106 Dolar fiyatında işlem görüyor. Geçtiğimiz haftalarda kaydettiği fiyat artışı ile dikkatleri üzerine çeken Terra’nın LUNA’sı ise bugün 89 Dolar seviyesinde seyrediyor. LUNA, geçtiğimiz hafta ulaştığı 103 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinin %12.5 oranında daha aşağısında yer alıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar