1 Ekim 2022, Cumartesi
20.6 C
İstanbul

Bitcoin Fiyatında Ani Düşüş Yaşandı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Lider kripto parada dünden bu yana düşüş yaşanmaya devam ediyor. Bitcoin boğa koşusu güç mü kaybediyor?

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Son 24 saatte Bitcoin fiyatında önemli oranda düşüş yaşandı.
  • Lider kripto para, şu anda, 35 Bin Dolar seviyesinde seyrediyor.
  • Bitcoin’de meydana gelebilecek büyük bir düşüş, tüm kripto para piyasası üzerinde felaket yaratabilir.

Dün akşam saatlerinde öncü kripto para Bitcoin, bu hafta sonu kendisini takip eden çoğu izleyici için şaşırtıcı olmayacak bir şekilde 39.000 Dolar seviyelerinde dalgalanıyordu. Ancak sonraki bir saat içinde %4’lük bir düşüş yaşadı ve 37.000 Dolar düzeyine geriledi. O zamandan beri düşüşünü sürdüren Bitcoin şu anda 35.000 Dolar seviyesinde seyrediyor.

Binance indirim kodu

Kurumsal Yatırımcılar Tedirgin

Tüm bu düşüş eğrisini, hiç şüphesiz, SkyBridge Bitcoin Fonu’nun yöneticisi Anthony Scaramucci ve Morgan Stanley’i belirli bir ölçüde piyasaya girmeye ikna eden Michael Saylor gibi büyük kurumsal yatırımcılar endişe ile takip ediyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

BTC’nin tarihi boğa koşusu, genel olarak kripto piyasası için harika bir etki yarattı. Birçok altcoin, “Yeni Bitcoin” arayışı ile ilk kez yeni kripto para dünyasına adım atan yatırımcıların ilgisini çekti ve büyük miktarlarda yatırım aldı.

Altcoin’in favorisi Ethereum’da, geçen haftaya göre %40 artış yaşandı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşan tutarlı kazançlar elde edildi. Yeni yıl ayrıca Bitcoin’in yan ürünleri Bitcoin Cash ve Bitcoin SV’ye de yaklaşık %50 oranında kar sağladı.

Bitcoin’deki Büyük Bir Düşüş Kripto Piyasasını Derinden Sarsabilir

Kripto para hayranları hala daha Bitcoin heyecanını devam ettirsin ya da ettirmesin; BTC fiyatlarındaki ani bir düşüş piyasanın geri kalanı üzerinde felaket yaratacak bir etkiye sahip olabilir.

Lider kripto para 30.000 Dolar seviyelerinin altına kadar gerileyecek mi, göreceğiz.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar