9 Ağustos 2022, Salı
24.6 C
İstanbul

Bitcoin İçin Yeni Bir Zirve; Yeni Bir Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Piyasalar hafta sonu ticaretinde sürprizler sunmaya devam ederken Bitcoin (BTC) de 19 Aralık itibariyle tüm zamanların en yeni yüksek seviyesine ulaştı.

Binance indirim kodu

BTC fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesini vurdu

Cointelegraph Markets ve Tradingview’dan gelen veriler, BTC/USD’nin bu hafta elde ettiği rekor seviyeyi de gölgede bırakarak Coinbase’de 24.210 dolara ulaştığını gösterdi.

Binance indirim kodu

Direnç bir kez daha devreye girmeden önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23.777 doların geride kalmasıyla dalgalanmalar yükselme kaydetti. Borsa sipariş defteri verilerine göre satıcılar 24.000 dolar için hazır bir şekilde beklerken bu alan şu anda boğaların saldırısı altında psikolojik bir engel oluşturmaya başladı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Hafta sonu saatlerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yol alınacağını belirten Cointelegraph Markets analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin piyasalarında yenilenen enerjiyi dikkatle izleyerek Twitter takipçilerine durumu özetleyen bir tweet attı.

Kripto tüccarı, 18.500 doların hâlâ izlenmesi gereken bir seviye olduğuna inanıyor

Hareket, son haftalarda gelişen eğilimi sürdürmeye devam ederken önemli fiyat hareketlerinin, hafta içinden ziyade hafta sonları gerçekleşmesi dikkat çekti.

Dün itibariyle Van de Poppe, önemli desteğin BTC/USD grafiğinde 18.500 dolardan çok daha düşük bir seviyede olduğunu savunarak ihtiyatlı olunması çağrısında bulundu.

Bu tür dikey yükselişlerin uzun süre sürdürülebilir olmadığı konusunda uyarıda bulunan kripto tüccarı, bu nedenden ötürü bir noktada bir düzeltmenin meydana gelmesini beklediğini açıkladı.

Buna rağmen Bitcoin’in kolayca 30.000 dolara çıkıp ardından %30’luk bir düzeltme görebileceğine de dikkat çeken Van de Poppe, bunun ne zaman olacağını tahmin etmenin herkesin kendi sorumluluğunda olduğunu söyledi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar