Bitcoin Madencilik Havuzu BTC.com, 500.com’a Satıldı

Önemli Gelişmeler

blank
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

500.com, Bitcoin madencilik havuzu ile bir değişim sözleşmesi imzaladı.

blank

Haberin Özeti

  • 500.com, BTC.com’un madencilik işletmesini satın aldığını duyurdu.
  • 500.com spor alanında bir çevrimiçi şans oyunları sağlayıcısıdır.
  • İşlemin 15 Nisan 2021 tarihine kadar tamamlanması bekleniyor.

Spor alanında bir çevrimiçi şans oyunları sağlayıcısı olan 500.com, yaptığı basın açıklamasına göre, Bitcoin madencilik havuzu BTC.com’u satın aldı.

blank

500.com Kripto Para Madenciliği Alanına Dahil Oldu

500.com, son zamanlarda blockchain ile ilgili ürünlerini geliştirmeyi amaçlıyor. Buna artık kripto para madenciliği de dahil.

Satın alma, Cayman Adaları’ndaki Blockchain Alliance Technologies Holding Company ile yapılan hisse değişimi anlaşmasının bir parçası olarak gerçekleşti. Bu anlaşma kapsamında, BTC.com’un madencilik faaliyetlerinin tamamının 500.com’a aktarıldığı açıklandı. İşlemler 15 Nisan 2021 tarihine kadar tamamlanacak.

Etki alanı adı ve kripto para cüzdanı da dahil olmak üzere madencilik havuzu işi, BTC.com bünyesinde işletiliyordu. Ancak bu şirket, Blockchain Alliance’ın ana şirketi olan Bitdeer Technologies Holding Company’ye aitti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

BTC.com’un Verdiği Hizmetler

2016’da kurulan şirket, BTC.com’u kullanarak gerçek zamanlı blockchain bilgilerini arama, düzenleme ve madencilik işlerini yönetme hizmeti sağladı. Kullanıcılar ayrıca, çıkardıkları kripto paraları BTC.com cüzdanına kaydetme imkanına da sahip oldu.

Ayrıca 500.com ve Blockchain Alliance, BTC.com madencilik havuzu işletmesinin 31 Aralık 2021’de sona eren mali yılda net bir işletme karı kaydettiği takdirde; 500.com’un Blockchain Alliance’a ek hisse çıkaracağını kabul etti.

Öte yandan, BTC.com madencilik havuzu işi aynı mali yıl içinde net bir işletme zararı kaydederse; 500.com, Blockchain Alliance tarafından tutulan hisseleri geri satın alma hakkına sahip olacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Google Haberler, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Bitcoin, MATIC, THETA Fiyat Analizi – Analiste Göre Kritik Direnç ve Destek Noktaları – 15 Haziran 2021

Bitcoin’in alçalan kanalından çıkış atağı yapmasıyla birlikte, dünyanın en büyük dijital varlığı tekrardan 39.000 dolar bandının üzerine çıktı. MATIC...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Google Haberler, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend