29 Kasım 2022, Salı
12.6 C
İstanbul

Bitcoin Madencilik Havuzu BTC.com, 500.com’a Satıldı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

500.com, Bitcoin madencilik havuzu ile bir değişim sözleşmesi imzaladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • 500.com, BTC.com’un madencilik işletmesini satın aldığını duyurdu.
  • 500.com spor alanında bir çevrimiçi şans oyunları sağlayıcısıdır.
  • İşlemin 15 Nisan 2021 tarihine kadar tamamlanması bekleniyor.

Spor alanında bir çevrimiçi şans oyunları sağlayıcısı olan 500.com, yaptığı basın açıklamasına göre, Bitcoin madencilik havuzu BTC.com’u satın aldı.

Binance indirim kodu

500.com Kripto Para Madenciliği Alanına Dahil Oldu

500.com, son zamanlarda blockchain ile ilgili ürünlerini geliştirmeyi amaçlıyor. Buna artık kripto para madenciliği de dahil.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Satın alma, Cayman Adaları’ndaki Blockchain Alliance Technologies Holding Company ile yapılan hisse değişimi anlaşmasının bir parçası olarak gerçekleşti. Bu anlaşma kapsamında, BTC.com’un madencilik faaliyetlerinin tamamının 500.com’a aktarıldığı açıklandı. İşlemler 15 Nisan 2021 tarihine kadar tamamlanacak.

Etki alanı adı ve kripto para cüzdanı da dahil olmak üzere madencilik havuzu işi, BTC.com bünyesinde işletiliyordu. Ancak bu şirket, Blockchain Alliance’ın ana şirketi olan Bitdeer Technologies Holding Company’ye aitti.

BTC.com’un Verdiği Hizmetler

2016’da kurulan şirket, BTC.com’u kullanarak gerçek zamanlı blockchain bilgilerini arama, düzenleme ve madencilik işlerini yönetme hizmeti sağladı. Kullanıcılar ayrıca, çıkardıkları kripto paraları BTC.com cüzdanına kaydetme imkanına da sahip oldu.

Ayrıca 500.com ve Blockchain Alliance, BTC.com madencilik havuzu işletmesinin 31 Aralık 2021’de sona eren mali yılda net bir işletme karı kaydettiği takdirde; 500.com’un Blockchain Alliance’a ek hisse çıkaracağını kabul etti.

Öte yandan, BTC.com madencilik havuzu işi aynı mali yıl içinde net bir işletme zararı kaydederse; 500.com, Blockchain Alliance tarafından tutulan hisseleri geri satın alma hakkına sahip olacak.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar