25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

Bitcoin Son 2 Ayın En Düşük Haftalık Kapanışını Yapmak Üzere: BTC’de Neler Oluyor?

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Bitcoin fiyatı şu dakikalarda 54.215 Dolar seviyesinde seyrediyor. BTC günü böyle tamamlarsa son 2 ayın en düşük haftalık kapanışını yapmış olacak.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bitcoin fiyatı şu dakikalarda 54.215 Dolar seviyesinde seyrediyor.
  • BTC günü böyle tamamlarsa son 2 ayın en düşük haftalık kapanışını yapmış olacak.
  • Yine de büyük yatırımcılar, BTC’nin geleceği ile ilgili son derece iyimser görünüyor.

Bitcoin (BTC) son 2 ayın en düşük haftalık kapanışını yapma riski ile karşı karşıya. Lider kripto para, bugün 54.000 Dolar civarında sakin bir seyir izledi.

Binance indirim kodu

Bitcoin Fiyatı Ne Durumda?

TradingView’den alınan verilere göre BTC, Cuma günü kaydettiği 6.000 Dolarlık sert bir düşüşün ardından hafta sonu boyunca sakin bir seyir izledi. BTC bir anlamda istikrarlı bir hafta sonu geçirse de; şimdi son 2 ayın en düşük haftalık kapanışını yapma riski ile karşı karşıya.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Ünlü analist Rekt Capital, BTC’nin bu olumsuz veriden kaçınması için tekrar 55.800 Dolar seviyesine tırmanması gerektiğini dile getirdi.

Öte yandan Bitcoin’de yaşanan fiyat düşüşü, büyük BTC yatırımcılarını caydırmak için yeterli olmadı. Pek çok büyük kurumsal yatırımcı, BTC’nin tekrar bir fiyat rallisine başlayacağını düşünüyor.

“BTC Yeniden 70.000 Doları Görecek”

Kripto para kredi platformu Celsius’un kurucusu ve CEO’su Alex Mashinsky, bu anlamda, kişisel hazinesine hem BTC hem de Ethereum (ETH) eklemesi yaptığını açıkladı. Ünlü CEO konu ile ilgili Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Mevcut pozisyonlarıma ekleme yapmak için yaklaşık 10 milyon Dolar değerinde BTC ve ETH satın aldım.” ifadelerini kullandı.

Mashinsky ayrıca “BTC için 53 bin Dolar ve ETH için 4.000 Dolarlık testleri yeniden görebiliriz; ancak bunlar kısa vadeli dip seviyeler. Buradan tekrar 70.000 Dolar seviyelerine geri döneceğiz.” diye ekledi.

İlgili Haber:  Elon Musk’ın Tweetleri ile Birlikte Bitcoin 42.000 Dolar Fiyatına Kadar Geriledi

Buna ek olarak Mashinsky BTC’nin 50.000 Doların altına düşmesi halinde son yaptığı yatırımların %50’sini satacağını da belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend