26 Mayıs 2022, Perşembe
17.5 C
İstanbul

Bitcoin ve Ethereum Artışını Sürdürürken; Binance Coin Üçüncü En Büyük Kripto Para Oldu

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin ve Ethereum rekor kırmaya devam ediyor. Öte yandan Binance Coin de piyasa değerine göre ilk 3 kripto para arasına girmeyi başardı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bitcoin’in 50.000 Doların üzerindeki büyümesini hızlandırmasıyla genel olarak kripto para piyasaları da hız kazanıyor.
  • Binance Coin, dünyanın en büyük üçüncü kripto parası haline geldi.
  • Tüccarlar kazançlarını devam ettirmek için bireysel şirketler ararken; borsalar ise düşüşte.

Kripto para yatırımcıları için güzel bir gündü. Bitcoin, bu hafta elde ettiği kazançları korumaya devam ederken %1 seviyesinde artmayı başardı. Şu dakikalarda kripto para 52.000 Doların üzerinde seyrediyor.

Binance indirim kodu

NVIDIA’nın Ethereum Duyurusu Kripto Para Değerinin Artmasını Sağladı

Ethereum da dün yeni rekorlar kırdı. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para 1.900 Dolar seviyesinin üzerinde ilerliyor. DeFi, ETH fiyatını her zamankinden daha yükseğe çıkaran ana motor gibi görünse de, dün NVIDIA, Ethereum için özel olarak tasarlanmış bir dizi GPU yayınladığını duyurdu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Duyurudan sonraki saatlerde, Ethereum fiyatı 1.945 Dolara ulaştı.

Binance Coin, Tether’i Geçmeyi Başardı

Ancak son 24 saatte ‘en çok büyüyen’ kripto para ödülü Binance Coin’e (BNB) gidiyor. Aynı isimdeki borsanın ürettiği token, Tether’i geçerek piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para oldu.

Binance’in akıllı zincirinin üzerine inşa edilen merkezi olmayan borsa PancakeSwap da dün ticaret hacmine göre dünyanın en büyük merkezi olmayan borsası Uniswap’i geride bıraktı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, haberleri ve projenin kazanımlarını duyurmak için Twitter’a başvurdu.

Zhao, “BNB olarak, son üç buçuk yılda BTC’ye karşı 480 kat büyüdük.” dedi.

Dogecoin %10 Oranında Arttı

Ayrıca PancakeSwap kazanç elde ederken Uniswap bir gecede token fiyatında %3 düşüş yaşadı. AAVE de %8 oranında geriledi. Ek olarak, geçen haftaya kadar piyasa değeri açısından en büyük 20 proje arasında yer alan Synthetix, arka arkaya yaşadığı kayıplar nedeniyle 31. sıraya düştü.

İlgili Haber:  Bitcoin ve Ethereum Rekor Kıran Hafta Sonunun Ardından Düşmeye Başladı

Son olarak, Elon Musk’un Twitter hesabının insafına bırakılan kripto para projesi Dogecoin, %10 kazanç elde etmeyi başardı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar