10 Ağustos 2022, Çarşamba
28.6 C
İstanbul

Bitcoin ve Ethereum Fiyatı Düşerken; Kripto Para Piyasasının Toplam Değeri de 2.2 Trilyon Dolara Geriledi!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) başta olmak üzere kripto para piyasasının genelinde son 24 saatte düşüş yaşanıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) başta olmak üzere kripto para piyasasının genelinde son 24 saatte düşüş yaşanıyor.
  • Kripto para piyasasının toplam değeri de bu süreçte 2.2 trilyon Dolara kadar gerilemiş görünüyor.

Bitcoin ve Ethereum fiyatında son günlerde yaşanan düşüşle birlikte kripto para piyasasının toplam değeri de 2.2 trilyon Dolara kadar geriledi.

Binance indirim kodu

Bitcoin Fiyatı 47.000 Doların Altına Geriledi

Lider kripto para Bitcoin’in fiyatı son günlerde yaşadığı düşüşle birlikte 47.000 Doların altına geriledi. BTC şu dakikalarda 46.900 Dolar seviyesinden işlem görüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

BTC geride bıraktığımız günlerde büyük oranda 50.000 Dolar seviyesinde mücadele vermişti. Ünlü analistler, BTC’nin bu mücadeleden galip çıkması için 51.500 Dolar seviyesinin üzerinde kalıcı olması gerektiğini dile getirse de; BTC bunu başaramadı ve yeni yıla 50.000 Doların üzerinde girme umutlarını bir hayli azalttı.

En Değerli Kripto Paraların Tamamında Düşüş Yaşanıyor

Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum (ETH) da büyük oranda BTC’nin fiyat hareketliliğini takip etti. Son 7 gün genelinde %6’nın üzerinde değer kaybı yaşayan ETH şu dakikalarda 3.700 Dolar seviyesinden işlem görüyor.

Son 24 saatte ilk 10 kripto para arasında yer alan ve kazanç elde eden herhangi bir coin bulunmuyor. Bu süreçte Binance Coin (BNB) %3 düşüşle 520 Dolara; Solana (SOL) %2 düşüşle 174 Dolara; Cardano (ADA) %5 düşüşle 1.34 Dolara; Ripple (XRP) ve Terra (LUNA) da yaklaşık %2 düşüşle sırasıyla 0.83 Dolar ve 85 Dolar seviyelerine geriledi.

İlk 10 kripto paranın tamamının değer kaybetmesiyle birlikte kripto para piyasasının toplam değeri de bu süreçte 2.2 trilyon Dolara kadar düştü.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar