29 Ocak 2022, Cumartesi
7.6 C
İstanbul

Bitcoin ve Ethereum Fiyatı Düşerken; Kripto Para Piyasasının Toplam Değeri de 2.2 Trilyon Dolara Geriledi!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) başta olmak üzere kripto para piyasasının genelinde son 24 saatte düşüş yaşanıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) başta olmak üzere kripto para piyasasının genelinde son 24 saatte düşüş yaşanıyor.
  • Kripto para piyasasının toplam değeri de bu süreçte 2.2 trilyon Dolara kadar gerilemiş görünüyor.

Bitcoin ve Ethereum fiyatında son günlerde yaşanan düşüşle birlikte kripto para piyasasının toplam değeri de 2.2 trilyon Dolara kadar geriledi.

Binance indirim kodu

Bitcoin Fiyatı 47.000 Doların Altına Geriledi

Lider kripto para Bitcoin’in fiyatı son günlerde yaşadığı düşüşle birlikte 47.000 Doların altına geriledi. BTC şu dakikalarda 46.900 Dolar seviyesinden işlem görüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

BTC geride bıraktığımız günlerde büyük oranda 50.000 Dolar seviyesinde mücadele vermişti. Ünlü analistler, BTC’nin bu mücadeleden galip çıkması için 51.500 Dolar seviyesinin üzerinde kalıcı olması gerektiğini dile getirse de; BTC bunu başaramadı ve yeni yıla 50.000 Doların üzerinde girme umutlarını bir hayli azalttı.

En Değerli Kripto Paraların Tamamında Düşüş Yaşanıyor

Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum (ETH) da büyük oranda BTC’nin fiyat hareketliliğini takip etti. Son 7 gün genelinde %6’nın üzerinde değer kaybı yaşayan ETH şu dakikalarda 3.700 Dolar seviyesinden işlem görüyor.

Son 24 saatte ilk 10 kripto para arasında yer alan ve kazanç elde eden herhangi bir coin bulunmuyor. Bu süreçte Binance Coin (BNB) %3 düşüşle 520 Dolara; Solana (SOL) %2 düşüşle 174 Dolara; Cardano (ADA) %5 düşüşle 1.34 Dolara; Ripple (XRP) ve Terra (LUNA) da yaklaşık %2 düşüşle sırasıyla 0.83 Dolar ve 85 Dolar seviyelerine geriledi.

İlk 10 kripto paranın tamamının değer kaybetmesiyle birlikte kripto para piyasasının toplam değeri de bu süreçte 2.2 trilyon Dolara kadar düştü.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend