26 Mayıs 2022, Perşembe
24 C
İstanbul

Bitcoin ve Ethereum Fiyatı Rekor Kırdı: Kripto Para Piyasasında İşler Yolunda!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Geçtiğimiz gün kripto para piyasasının küresel toplam değeri 3 trilyon Doları aşmıştı. Bundan yalnızca saatler sonra hem Bitcoin hem de Ethereum, tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördü.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto para piyasasında işler yolunda!
  • Lider kripto para Bitcoin ve ikinci en büyük kripto para Ethereum, bugün tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.
  • Cardano, XRP, DOGE gibi altcoinlerde de %5 civarında fiyat artışı yaşandı.

CoinGecko verilerine göre, lider kripto para Bitcoin’in (BTC) fiyatı, son 24 saatte %7 oranında artarak 67.986 Dolara ulaştı. Bu fiyat, BTC için tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kaydedildi. Buna ek olarak lider kripto para, son bir hafta genelinde de %10’un üzerinde bir fiyat artışı yaşadı.

Binance indirim kodu

Bitcoin ve Ethereum’un Fiyat Rekoru

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para olan Ethereum da son 24 saatte yaşadığı fiyat artışı ile birlikte tarihinde ilk kez 4.800 Dolar seviyesini aştı. ETH şu dakikalarda 4.816 Dolar değerinden işlem görüyor. Bu fiyat, ETH için tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kaydedildi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

BTC’nin son fiyat rekoru, bundan 19 gün önce 67.276 Dolar değerine ulaştığında gelmişti. BTC, bu rekorun ardından yaklaşık 3 hafta 60.000 Dolar bandında istikrarlı bir şekilde seyretti. BTC’nin fiyat hareketliliği ise büyük oranda son iki günde gerçekleşti.

Cardano, XRP ve Dogecoin de İyi Performans Sergiliyor

Ethereum ise geçtiğimiz haftadan bu yana önemli bir fiyat artışı yaşıyor. Bu süreçte sürekli yeni fiyat rekorları kırarak ilerleyen en büyük altcoin, son 24 saatte ise %5’lik bir artış yaşayarak mevcut fiyatına ulaştı. ETH, geçtiğimiz 7 gün genelinde ise %12 oranında bir fiyat artışı yaşadı.

İlgili Haber:  Joe Biden Bitcoin'in Geleceği İçin İyi mi Olacak?

Son olarak önde gelen altcoinlerden Cardano (ADA), Ripple (XRP) ve Dogecoin (DOGE) de bugün %5’in üzerinde fiyat artışı kaydetti. Küresel piyasa değeri, son 24 saatte %5’in üzerinde artan kripto para endüstrisi ise 3 trilyon Doların üzerinde kalmaya devam ediyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar