3 Ekim 2022, Pazartesi
18.6 C
İstanbul

Bitcoin Yükselişe Geçti! İşte Analistlere Göre Bitcoin’in Önündeki Yeni Fiyat Hedefi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin fiyatı olumsuz haberlere rağmen güçlü duruşunu sürdürüyor ve yaşadığı ralliye üçüncü gününde de devam ediyor. Büyük düşüşler ile birlikte cesareti kırılan boğa yatırımcılar tekrardan sahne almaya başladı.

Binance indirim kodu

Dünyanın en büyük kripto parası 20 günlük fiyat ortalamasının üstüne tırmanmayı başardı. Analizcilere göre bu durum Bitcoin’in tekrardan yukarı yönlü bir momentum kazanmaya başladığına işaret ediyor olabilir. Bu yazının yazıldığı anlarda 36.422 dolardan işlem gören BTC son 24 saatte %5 değer kazandı.

Binance indirim kodu

“Yeni Hedef 38.221 Dolar Olabilir”

Birçok grafik analizcisine göre ise Bitcoin’in bir sonraki kritik hedefi 50 günlük hareket ortalamasının bulunduğu 38.221 dolar seviyesi olabilir. Analizciler bu bölgenin yukarısına doğru bir hamle durumunda ise 40.000 doların tekrardan görülebileceğini düşünüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Kripto para alım satım platformu Atani’nin CEO’su ve kurucu ortaklarından biri olan Paul Barroso şu açıklamaları yaptı: “Önümüzdeki birkaç ay boyunca dalgalı piyasa hareketlerinin devam etme ihtimali olsa da sektör ile ilgili olarak uzun vadede oldukça olumlu görüşler sahibiz ve piyasanın birçok kişinin beklediğinden daha kısa bir sürede toparlanacağını düşünüyoruz. Kripto paraların temelleri halen çok güçlü bir şekilde duruyor.”

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın ilişkili olduğu Binance Markets Ltd şirketinin Birleşik Krallık’ta faaliyetlerinin durdurulması gibi olumsuz haberlere rağmen Bitcoin rallisi etkinliğini sürdürdü. Çin’in en popüler kripto para platformlarından biri olan Huobi ise Çin ve İngiltere dahil birçok ülkede türev ürünlerinin ticaretini yasaklamıştı.

Salı günü diğer kripto paralarda da büyük yükselişler kaydedildi. En büyük kripto paraların ortalama değeri %6.6 oranında arttı.

Edgerton’a Göre Bitcoin Alım Faaliyetleri Hız Kazandı

bitFlyer USA’in COO’su Joel Edgerton’a göre bireysel yatırımcıların halen piyasalara ilgi gösterdiğine yönelik işaretler bulunuyor. Edgerton açıklamalarında kendi platformunda alışların hacim olarak toplam pastanın %70’ini oluşturduğunu, işlemlerin ise %90’ının alış işlemi olduğunu söyledi. Bununla birlikte bitFlyer’da yeni hesap açan müşterilerin sayısı da arttı. Edgerton bu durumu şöyle yorumladı: “Bu piyasa davranışı ayrıca Bitcoin’i kısa dönemli bir spekülasyondan çok uzun vadeli bir yatırım aracı olarak gören müşterilerimiz ile yaptığımız konuşmalar ile de uyumlu gözüküyor. Volalite miktarı birçok insan için aşırı noktalarda bulunsa da, Bitcoin’in temellerini ve uzun vadeli değerini anlayanlar bunu büyük bir fırsat olarak değerlendiriyor.”

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

1 Yorum

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
%d blogcu bunu beğendi: