29 Kasım 2022, Salı
12.6 C
İstanbul

Bitcoin Yükselmeye Devam Ediyor: Barstool’dan Dave Portnoy Konu ile İlgili Video Paylaştı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Barstool Sports’un CEO’su Dave Portnoy, Bitcoin’deki fiyat patlaması ile ilgili görüşlerini video ile paylaştı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Barstool Sports başkanı Dave Portnoy, tüm Bitcoin’lerini aylar önce 12.000 doların altındayken satmıştı.
  • Bugün BTC 13.000 doların üzerine çıktı.
  • Portnoy, fiyat patlaması hakkındaki düşüncelerini Twitter’daki bir videoda paylaştı.

Barstool Sports’un başkanı ve tüccar Dave Portnoy, tüm Bitcoin’lerini aylar önce sattı. Şimdi ise kripto para birimiyle ilgili yeni bir video yayınlamış görünüyor.

Binance indirim kodu

Portnoy bugün tweet olarak yayınladığı videoda şöyle dedi: “O kadar çok insanı takip ediyorum ki Rico Bosco’nun heyecan ekibi gibi.” Rico Bosco, Bartstool’un podcast’lerinden birinde yayını sık sık ve coşkulu şekilde arayan biriydi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

“Bitcoin hareket etmeye başlıyor, yani lambada artık internetin her yerinde” diyen Portnoy, “Hepimiz birlikte zengin olacağız.” diye de ekledi.

Bitcoin, Geçtiğimiz Haziran Ayından Bu Yana En Yüksek Seviyesinde

Bitcoin’in fiyatı bu hafta 13.185 dolar seviyesine yükseldi. Bu değer, Bitcoin’in kısa bir süre için 13.770 dolar’a yükseldiği geçen Haziran ayının sonundan bu yana en yüksek olanı olarak kaydedildi. Unutulmaması gerekir ki, Mart ayında koronavirüs salgınının ortasındayken (“Kara Perşembe” olarak adlandırıldığından beri), Bitcoin 3.870 dolar gibi son derece düşük bir değere sahipti.

Crypto Twitter, YouTube ve kripto haber siteleri de her zaman için böyleydi: Wall Street parasının kokusu ya da bir fiyat artışının en küçük sinyalinden sonra alarm çalar ve binlerce bilgisayardan oluşan küresel bir ağ harekete geçer. Portnoy bile eğlenceye katılmış görünüyor.

Portnoy, 1 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin Sattığını İddia Etmişti

Portnoy, bu yaz, BTC’nin 11.500 dolar civarında fiyatlandırıldığı dönemde, Chainlink ve Bitcoin’e büyük yatırım yaptı. Yatırımlarını Twitter’da lirik açıklamalar yaparak “Davey Day Trader” olarak tanıtırken SEC ile alay etti ve kripto dünyasının, geri tepme olmayan tek platform olduğunu öne sürdü. Daha sonrasında ise yaklaşık 1 milyon dolar değerindeki Bitcoin’ini sattığını iddia etti.

İlgili Haber:  Grayscale, Bitcoin ve Ethereum Trust Yatırımlarını Geçici Olarak Durdurdu

Günlük Davey Day Trader segmentlerinden birinde ise “Kripto çalışanları, şimdiye kadar karşılaştığım en keyifli insan grubu.” dedi.

“Onlar çılgınlar. Sosyal medyada deliriyorlar, Twitter’da deliler, benimle aynı çılgın kişiliğe sahipler.” diyen Portnoy, “Kendilerine gülebiliyorlar ve sadece para kazanmak istiyorlar.” diye de ekledi.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar