25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

Bitcoin’de Önemli Gelişme: İtalya’nın En Büyük Bankası BTC Ticareti Başlatıyor!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

İtalya’nın en büyük özel bankası Banca Generali yakında müşterileri için Bitcoin ticaret özelliğini başlatacağını duyurdu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • İtalya’nın en büyük özel bankası Banca Generali yakında müşterileri için Bitcoin ticaret özelliğini başlatacağını duyurdu.
  • Bu özellik, Bance Generali’nin “Home Bank” uygulamasına entegre edilecek olan kripto para platformu Conio ile kurulan bir ortaklık sayesinde hayata geçirilecek.
  • Banka COO’su yeni özelliğinin 2022’nin başlarında uygulamaya sunulacağını belirtti.

Özel banka, ülkenin doğrudan kripto para alım imkanı sunan ilk bankası olacak.

Binance indirim kodu

Banca Generali, Bitcoin Ticareti Başlatıyor

İtalya’nın en büyük özel bankası Banca Generali yakında müşterileri için Bitcoin ticaret özelliğini başlatacak. Bu özellik, Bance Generali’nin “Home Bank” uygulamasına entegre edilecek olan kripto para platformu Conio ile kurulan bir ortaklık sayesinde hayata geçirilecek.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Haber ilk kez We Wealth’in geçtiğimiz gün yayınladığı bir rapor ile duyuruldu. Söz konusu raporda, “Banca Generali’nin özel müşterileri bankanın uygulaması aracılığıyla Bitcoin alıp satabilecekler. Banka, Conio Inc. platformunu Home Bank sistemine entegre edecek ve kullanıcılarının bankanın online altyapısından ayrılmadan kripto para ticareti yapmalarına imkan sağlayacak.” ifadeleri kullanıldı.

Banka, Aralık 2020’de Conio’da 14 milyon Dolarlık bir hisse satın almıştı.

Yeni Özellik Birkaç Ay İçinde Başlatılabilir

Banca Generali COO’su Riccardo Renna, Conio platformunun Home Bank uygulamasına entegrasyonunun 2022’nin başlarında tamamlanacağını söyledi.

Renna, Bitcoin ticaretinin başlatılmasının, ilerideki daha kapsamlı planlarının bir parçası olduğunu sözlerine ekledi. COO’ya göre Banca Generali, müşterilerin ilgisini çeken yenilikçi gelişmelere ve teknolojilere mutlaka adapte olmalı.

Banca Generali, dünyanın en büyük 10 sigorta şirketinden biri olan Generali Group’un bir parçasıdır. İtalya’daki en büyük özel banka olarak nitelendirilen kuruluş, özel bankacılık ve varlık yönetimi hizmetleri arayan yüksek net servetli bireylere hitap ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend