29 Kasım 2022, Salı
12.6 C
İstanbul

Bitcoin’in Dip Bölgesinin 11 Bin Dolarda Kalması Bekleniyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Popüler kripto tüccarlarından biri olan Tone Vays, Bitcoin’in (BTC) üç tane kilit noktada yükseliş göstermeye devam ettiğini ve şu andan itibaren 11.000 doların altına düşmesi beklenmediği için satın almak açısından mükemmel bir konumda bulunduğunu söyledi.

Binance indirim kodu

Trading Bitcoin isimli YouTube serisi üzerinden konu hakkındaki fikirlerini paylaşan Vays, 14 Ekim’de yaptığı açıklamada neredeyse hiç düşüş özelliği göstermediğini iddia ettiği Bitcoin fiyatına iyimser bir bakış attı.

Binance indirim kodu

“11.000 dolarlık bölge mükemmel bir dip noktası”

Haftalık ve günlük çizelgeleri inceleyen Vays, Bitcoin’e dair önemli bir gerileme beklemek için çok fazla neden olmadığını belirtti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

BTC/USD birleşiminin haftanın başında elde ettiği kazançlara bakıldığında bu durumun devam ettiğini vurgulayan Vays, bu sürenin öngördüğü gibi dört günden fazla sürmemesi durumunda 11.000 dolar olarak belirttiği en dip noktadan satın alma işlemini gerçekleştireceğini söyledi.

Önceki gün yayınlanan grafiklerde belirgin şekilde görülen iki teknik zirveye işaret eden Vays, eğilimin 11.000 dolara doğru erken kırılabileceğini belirterek böyle bir durumda 11.537 dolar ile 11.570 dolar arasında bir alım alanının uygun olacağını açıkladı.

Büyük alımlar BTC boğalarını teşvik ediyor

Bitcoin’in haftalık ve günlük çizelgelerinin yanı sıra gerçekleştirilen yeni kurumsal satın almalar da Vays’in yükseliş görüşünü güçlendiriyor ancak durum bu kadarla da kalmıyor Mevcut Bitcoin iş idarecileri ile birlikte bir dizi analist ve tüccar da bir dönüm noktası anının yaklaştığına giderek daha fazla ikna oluyor.

Özellikle kurumsal ilgi, bu hafta Grayscale CEO’su Barry Silbert tarafından vurgulandı ve onu fon yöneticisi Dan Tapeiro takip etti.

Bitcoin vadeli işlemlerinde görülen artış, kurumsal ilginin bu şekilde geri dönüşünü daha da sağlamlaştırıyor.

İlgili Haber:  Kripto ile Seyahatin Her Aşamasını Gerçekleştirmek Mümkün

Uzun vadeli göstergeler, çizelgeye göre stoktan akışa performansın tam zamanında gerçekleştiğini ve doğrulama gücü (hash oranı) gibi temel unsurların tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın kaldığını kanıtlayarak resmi bir bütün haline getiriyor. Mevcut tahminlere göre ağ zorluğunun, iki günlük bir sonraki ayarlamada yeni bir rekora ulaşması bekleniyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar