BitFlyer, Bitcoin Erişimini Kolaylaştırmak için PayPal ile Entegre Oluyor

0
237

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

Dev Japon borsasının Avrupa Şubesi artık kullanıcıların PayPal üzerinden kripto para birimini alıp satmasına izin veriyor. En eski ve en büyük Japon kripto para birimi borsalarından birinin Avrupa yan kuruluşu olan BitFlyer Europe, müşterilerin artık PayPal’ı kullanarak platformuna kripto para birimlerini yatırabileceğini açıkladı. Bu entegrasyon, BitFlyer’ın Avrupalı kullanıcıları için girişi daha da kolaylaştırmayı hedefliyor.

Binance indirim kodu

Kripto para borsası BitFlyer bugün yaptığı açıklamada Avrupalı kullanıcılarının artık PayPal hesaplarını kullanarak para yatırabileceğini ve token satın alabileceğini belirtti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Diğer kripto para borsalarının hizmetlerini önde gelen ödeme platformu ile entegre etmek adına PayPal ile çalıştığı ve Coinbase’in ödeme sağlayıcısı aracılığıyla para çekme olanağı sağladığı bildirildi. BitFlyer entegrasyonu, kripto para birimlerinin satın alınmasını resmi olarak sağlayan ilklerden biri olacak.

Bu entegrasyon aynı zamanda PayPal’ı Avrupa’da kripto para birimi sunan en önde gelen ana şirketlerden biri haline de getiriyor. ABD’de, halka açık ana ödeme sağlayıcısı olan Square ve borsa bankeri olan Robinhood, bir süredir kripto para birimi hizmetleri ile entegrasyon sunuyor.

PayPal kullanıcıları kolaylıkla kripto para alabilecek

Entegrasyon, ödeme sağlayıcı pazarının %35’ini oluşturan PayPal kullanıcılarının, artık kripto para birimini anında satın alabilmek için BitFlyer Europe platformuna kolayca para yatırabileceği anlamına geliyor. Bu yeni hizmet, para transferlerine bir alternatif sunarak, giriş engellerini kaldırmak için uzun bir yolun başlangıcı olacak.

BitFlyer Europe’un iş stratejisi yöneticisi Jacek Bastin, “Avrupa e-ticaret ödemelerinin yaklaşık üçte birinin PayPal üzerinden işlendiği göz önüne alındığında, kullanıcılara bildikleri ve güvendikleri bir para yatırma yöntemi sunmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

BitFlyer Europe, dünyanın en uzun süredir devam eden kripto para birimi borsalarından biri olan Japon ana şirketi BitFlyer’a aittir. Japonya lisanslı bu firma, ABD ve Avrupa’yı bir araya getiren tek kripto para borsası olmasıyla oldukça gururlu.

İlgili Haber:  Coinbase Artık Bir Merkezi Olmadığını Açıkladı

Firma, al-sat platformunun piyasaya sürülmesinden sonra, geçen ay Avrupa ve Amerika müşterileri için Ethereum ve Bitcoin ticaretini başlatmıştı. BitFlyer ayrıca önümüzdeki aylarda diğer kripto para birimlerini de ekleyeceğini belirtti.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?