8 Ağustos 2022, Pazartesi
30.7 C
İstanbul

BitMEX Eski CEO’su: Bitcoin ve Ethereum Hariç Diğer Tüm Altcoinler %90 Düşebilir!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto türev borsası BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dışındaki tüm kripto varlıklarının yıkıcı kayıplar görebileceğini söyleyerek yatırımcılara bir uyarı notu yayınladı.

Binance indirim kodu

Hayes, yayınladığı notta, BTC ve ETH önümüzdeki aylarda sırasıyla 30.000 doların ve 2.000 doların altına düşerse, çok ciddi kayıplar görebilecekleri için diğer tüm kripto varlıklarını terk etmeyi düşüneceğini belirtti.

Binance indirim kodu

Üç ila altı aylık bir zaman diliminde Bitcoin’in 30.000 doların altına ve Ether’in 2.000 doların altına düşmesi durumunda, sepetimdeki tüm diğer altcoinleri çöpe atacağım. Bunun nedeni, Bitcoin ve Ether’in en kaliteli kripto paralar olması ve tüm rakiplerinden daha az düşüş gösterecek olmalarıdır.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

BTC ve Ether’in sırayla 30.000 dolar ve 2000 dolar altına düşmesiyle, Bitcoin veya Ether blok zincirini kullanan altcoinler dahi çok büyük bir düşüşle %75 ile %90 arasında kayıplar görebilirler.

Hayes ayrıca, BTC ve ETH’nin önceki boğa piyasasının en yüksek seviyelerinin altında düzeltme yapmaları durumunda, bu iki büyük kripto varlığın değerini de sorgulamaya başlayacağını söylüyor.

“Bitcoin 20.000$ veya altında işlem görürse veya Ether 1.400$ veya altında işlem görürse, bu kriptoların momentum açısından değerlerini koruyabileceklerine dair şüphelerim artacak.”

Hayes’in bahsettiği bu iki seviye, 2017 boğa piyasası sırasında önceki tüm zamanların en yüksek seviyeleriydi.

BTC, bu haber yazılırken 42.044 dolar, 30 günlük zirvesi olan 50.830 dolardan %20.98 düşüşle işlem görürken, ETH ise 30 günün en yüksek seviyesi olan 4.179 dolardan %35 düşüşle 3.169 dolardan işlem görüyordu.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar