25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

BitMEX Eski CEO’su: Bitcoin ve Ethereum Hariç Diğer Tüm Altcoinler %90 Düşebilir!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Kripto türev borsası BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dışındaki tüm kripto varlıklarının yıkıcı kayıplar görebileceğini söyleyerek yatırımcılara bir uyarı notu yayınladı.

Binance indirim kodu

Hayes, yayınladığı notta, BTC ve ETH önümüzdeki aylarda sırasıyla 30.000 doların ve 2.000 doların altına düşerse, çok ciddi kayıplar görebilecekleri için diğer tüm kripto varlıklarını terk etmeyi düşüneceğini belirtti.

Binance indirim kodu

Üç ila altı aylık bir zaman diliminde Bitcoin’in 30.000 doların altına ve Ether’in 2.000 doların altına düşmesi durumunda, sepetimdeki tüm diğer altcoinleri çöpe atacağım. Bunun nedeni, Bitcoin ve Ether’in en kaliteli kripto paralar olması ve tüm rakiplerinden daha az düşüş gösterecek olmalarıdır.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

BTC ve Ether’in sırayla 30.000 dolar ve 2000 dolar altına düşmesiyle, Bitcoin veya Ether blok zincirini kullanan altcoinler dahi çok büyük bir düşüşle %75 ile %90 arasında kayıplar görebilirler.

Hayes ayrıca, BTC ve ETH’nin önceki boğa piyasasının en yüksek seviyelerinin altında düzeltme yapmaları durumunda, bu iki büyük kripto varlığın değerini de sorgulamaya başlayacağını söylüyor.

“Bitcoin 20.000$ veya altında işlem görürse veya Ether 1.400$ veya altında işlem görürse, bu kriptoların momentum açısından değerlerini koruyabileceklerine dair şüphelerim artacak.”

Hayes’in bahsettiği bu iki seviye, 2017 boğa piyasası sırasında önceki tüm zamanların en yüksek seviyeleriydi.

BTC, bu haber yazılırken 42.044 dolar, 30 günlük zirvesi olan 50.830 dolardan %20.98 düşüşle işlem görürken, ETH ise 30 günün en yüksek seviyesi olan 4.179 dolardan %35 düşüşle 3.169 dolardan işlem görüyordu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend