12 Ağustos 2022, Cuma
23.7 C
İstanbul

Bitwise, 500 Milyon Dolar Değerinde Kripto Para Yönetiyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitwise, Ekim 2020’den bu yana yönetimi altındaki varlıkları %400 oranında artırdı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bitwise’ın yönetimi altındaki toplam kripto varlıkları 500 milyon Doları aştı.
  • Yaklaşık üç ay önce, yönetilen varlıkların toplamı 100 milyon Dolar seviyesinde idi.
  • Bitwise’ın kripto endeks fonu, en çok talep gören fon oldu.

Kripto endeksi sağlayıcısı Bitwise şu anda 500 milyon Dolar değerinde kripto varlığını yönetiyor. Üç ay önce Bitwise’ın yönetimi altındaki varlıkların toplamı 100 milyon Dolar değerinde idi.

Binance indirim kodu

Bitwise kısa süre önce, servet yönetimi endüstrisini kripto para dünyasına entegre etmek amacıyla Amerika’nın halka açık ilk kripto endeksini başlattı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Profesyonel Yatırımcılar Kripto Paraya Geçiş Yapıyor

Bitwise’ın kurucu ortağı ve CEO’su Hunter Horsley yaptığı açıklamada, “Profesyonel yatırımcıların şu anda kriptoya geçiş hızı olağanüstü.” dedi.

Bitwise’ın kripto endeks fonu Bitwise 10 Crypto Index Fund, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin dahil en büyük 10 kripto varlığını takip ediyor. Fon, tüm Bitwise ürünleri içerisinde en çok talep gören araç olarak dikkat çekiyor. Yönetilen varlıklarının toplamı 500 milyon Dolara yükselmiş durumda.

Ethereum Fonu’na Gösterilen Talep Artıyor

Bitwise Bitcoin Fonu kadar Bitwise Ethereum Fonu da talep konusunda bir artış yaşıyor. Bu durum profesyonel yatırımcılar için artan kripto çekiciliğinin sadece Bitcoin ile sınırlı olmadığını kanıtlıyor.

2020’nin son çeyreğinde Bitwise fonlarına girişler, 2018 ve 2019’un toplam kümülatif girişlerini aşmış durumda.

Şirket, artan talebin çoğunlukla finansal danışmanlar, hedge fonlar, kurumsal bilançolar ve yatırım uzmanlarından geldiğini dile getiriyor.

Bitwise CIO Matthew Hougan daha önce yaptığı açıklamalarda ise Bitwise’ı kripto alanının FTSE 100’ü yapmayı planladıklarını söylemişti. Bu süreç işliyor gibi gözüküyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar