26 Mayıs 2022, Perşembe
17.9 C
İstanbul

Blockchain Futbol Oyunu Sorare Serie A’dan 5 Büyük Takımı Bünyesine Kattı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Blockchain futbol oyunu Sorare, önemli isimleri bünyesine katmaya devam ediyor. Bu kez İtalya’dan 5 kulüp Sorare ile anlaşmaya vardı.

Binance indirim kodu

Blockchain futbol oyunu Sorare’nin kapsamı giderek genişliyor. Şirketin yaptığı basın açıklamasında, İtalya’nın profesyonel ligi Serie A’da oynayan köklü 5 futbol takımıyla anlaşmaya varılarak oyunda bulunan takım sayısının arttığı duyuruldu. Anlaşmalar ile Cagliari, Sampdoria, Genoa CFC, Udinese Calcio, Hellas Verona FC takımları oyuna katıldı. Daha önce de, Juventus, Inter ve Milan gibi prestijli takımlar oyunda yer alıyordu. Bu gelişmeler ile birlikte, Sorare’de bulunan İtalyan futbol takımlarının sayısı on bire ulaştı.

Binance indirim kodu

Sorare’de Geniş Bir İtalyan Oyuncu Topluluğu Var

Yeni katılan ekipler ile beraber, kullanıcılar bu takımların kadrolarındaki oyuncuların kartlarını değiş tokuşlarda kullanabilecek ve yeni takımlar da birbirlerine karşı mücadele edecek. Sorare CEO’su Nicholas Julia, yeni gelişmeler ile ilgili gururlu olduğunu şöyle duyurdu: “Bu efsanevi kulüpleri oyunumuza katmaktan gurur duyuyoruz. Bu anlaşmalar ile beraber, bu kulüplerin dünyanın her tarafındaki taraftarları, yıllar boyunca kulüplerindeki oyuncular ile bağ kurabilecek. Sorare üzerindeki İtalyan taraftar topluluklarının büyümesini de hayranlıkla takip ediyoruz.”

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Sorare Platformu Giderek Büyüyor

Yeşil sahaların dışında da Sorare platformu üzerindeki büyüyen sayılar dikkat çekiyor. Blockchain oyunu 140 ülkede şu anda toplamda 130.000 aktif oyuncuya hizmet veriyor ve platformda şimdiye kadar 28 milyon dolarlık oyuncu kartı satışı gerçekleşti. Platformdaki konsept ise şöyle işliyor, oyuncu kartlarının her birinden maksimum olarak 100 adet kopya bulunuyor, hatta bazı oyuncuların sadece 1 adet kopyası var. Oyuncuların değerleri ise birden fazla parametreden etkileniyor. Oyuncu kartlarındaki nadirlik dereceleriyle (“eşsiz”, “çok nadir” ve “nadir”) birlikte oyuncuların transfer değerlerini etkileyen gerçek hayattaki performansları da bir kartın ne kadar değerli olduğunu belirleyen faktörler arasında.

İlgili Haber:  Uniswap Yönetim Protokolüne Katılmayı Kolaylaştıran Teklif Başarısız Oldu

Bir diğer Blockchain oyunu olan, merkeziyetsiz bir sanal dünya olma iddiası taşıyan Decentraland de son aylarda büyük popülarite kazandı. Oyunda, gerçekleştirilen görevler ile çeşitli NFT’ler kazanılabiliyor. Ayrıca daha önce Decentraland dünyasında çok sayıda sanal konser de verildi. MANA ise bu sanal dünyada kullanılan para birimini temsil ediyor. MANA, hafta sonu yaşanan düşüşlerde değerinden çok önemli miktarlarda kayıplar yaşamamasıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar