10.5 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

Bloomberg Uzmanı, Ethereum Fiyatının Ulaşacağı Seviyeyi Açıkladı!

Önemli Gelişmeler

Kripto para piyasasının Bitcoin fiyatındaki düşüşten etkilendiği şu sıralar, ünlü bir isimden beklenmeyen bir şekilde Ethereum fiyatının 5.000 dolara yükseleceğine dair bir tahmin geldi.

blank

Ünlü Bloomberg Uzmanı: “Ethereum 5.000 Dolara Ulaşabilir”

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, ETH fiyatının 5.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Bununla birlikte ünlü isim, ETH’nin 5.000 dolara ulaşmasına imkan verecek kritik avantajlarını da Twitter üzerinden sıraladı: “Ethereum dijitalleşme dalgasına öncülük ediyor. ETH’ye olan talep artıyor, arzı azalıyor. Ve ETH’nin finans ve paranın dijitalleşmesindeki merkez rolündeki konumu önümüzdeki dönemdeki fiyat artışının temelini oluşturuyor.”

blank

Bloomberg’in ünlü emtia uzmanı, ETH’nin finans ve dijitalleşme alanında kilit rol oynayacağını düşünüyor. Bu yüzden analiste göre ETH fiyatı yükselişine devam edebilir. Analist, ETH’nin 5.000 dolara ulaşma yolunda olduğunu düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Bitcoin için ise ünlü uzman, yine arzının azaldığı ve talebinin çok yüksek miktarlarda arttığı bir emtia şeklinde bahsetti. McGlone ayrıca ETH’nin dinlenme aşamasında olduğunu ve bir düzeltme geçirdiğini de belirtti. Uzmanın bu sözleriyle, ETH fiyatının geçtiğimiz hafta 4.366 dolar ile kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırmasını ve bunun ardından fiyatında bir düzeltme yaşayıp bu yazının yazıldığı anlarda 4.020 dolar civarında dolaşmasını vurguladığı düşünülüyor.

Glassnode verilerine göre, ETH 2.0 kontratı üzerinde kilitlenen token miktarı, 34.337.442.751 dolar ile yeni bir tüm zamanların rekorunu kırdı. Kilitlenen miktar, bu yazının yazıldığı anlardaki fiyat bilgisiyle 8.539.419 ETH’ye tekabül ediyor. Merkezi borsalardan çıkarılan ETH miktarı (7 günlük ortalama), bu yazının yazıldığı anlarda 43.969.077 dolar olarak gözlenerek son bir ayın zirvesine çıktı.

Buna ek olarak, Ethereum Borsa Net Akışı (1 günlük ortalama) değeri de, geçtiğimiz ayki -27.891.183 dolardan -32.038.205 dolara ulaşarak son üç ayın en düşük seviyesine indi.

İlgili Haber:  İşte Bitcoin ve Ethereum'un Savunması Gereken Destek Noktaları

ETH Blockchain’i üzerinde çalışan bir diğer kripto para olan Shiba Inu ise büyük bir sürpriz yaparak, Dogecoin’i geride bırakarak dünyanın en büyük şaka coini unvanını kazanmıştı. Bunun ardından DOGE’un yükselişi ve Shiba’nın kısmi düşüşü neticesinde DOGE tahtını şimdilik geri alabilmişe benziyor. Bitcoin fiyatı ise kazandığı son ivmesinde bir kayıp yaşayarak bir düzeltme kaydetti ve 58.000 dolara kadar geriledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend