4 Temmuz 2022, Pazartesi
26.6 C
İstanbul

Bloomberg Uzmanı, Ethereum Fiyatının Ulaşacağı Seviyeyi Açıkladı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para piyasasının Bitcoin fiyatındaki düşüşten etkilendiği şu sıralar, ünlü bir isimden beklenmeyen bir şekilde Ethereum fiyatının 5.000 dolara yükseleceğine dair bir tahmin geldi.

Binance indirim kodu

Ünlü Bloomberg Uzmanı: “Ethereum 5.000 Dolara Ulaşabilir”

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, ETH fiyatının 5.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Bununla birlikte ünlü isim, ETH’nin 5.000 dolara ulaşmasına imkan verecek kritik avantajlarını da Twitter üzerinden sıraladı: “Ethereum dijitalleşme dalgasına öncülük ediyor. ETH’ye olan talep artıyor, arzı azalıyor. Ve ETH’nin finans ve paranın dijitalleşmesindeki merkez rolündeki konumu önümüzdeki dönemdeki fiyat artışının temelini oluşturuyor.”

Binance indirim kodu

Bloomberg’in ünlü emtia uzmanı, ETH’nin finans ve dijitalleşme alanında kilit rol oynayacağını düşünüyor. Bu yüzden analiste göre ETH fiyatı yükselişine devam edebilir. Analist, ETH’nin 5.000 dolara ulaşma yolunda olduğunu düşünüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bitcoin için ise ünlü uzman, yine arzının azaldığı ve talebinin çok yüksek miktarlarda arttığı bir emtia şeklinde bahsetti. McGlone ayrıca ETH’nin dinlenme aşamasında olduğunu ve bir düzeltme geçirdiğini de belirtti. Uzmanın bu sözleriyle, ETH fiyatının geçtiğimiz hafta 4.366 dolar ile kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırmasını ve bunun ardından fiyatında bir düzeltme yaşayıp bu yazının yazıldığı anlarda 4.020 dolar civarında dolaşmasını vurguladığı düşünülüyor.

Glassnode verilerine göre, ETH 2.0 kontratı üzerinde kilitlenen token miktarı, 34.337.442.751 dolar ile yeni bir tüm zamanların rekorunu kırdı. Kilitlenen miktar, bu yazının yazıldığı anlardaki fiyat bilgisiyle 8.539.419 ETH’ye tekabül ediyor. Merkezi borsalardan çıkarılan ETH miktarı (7 günlük ortalama), bu yazının yazıldığı anlarda 43.969.077 dolar olarak gözlenerek son bir ayın zirvesine çıktı.

Buna ek olarak, Ethereum Borsa Net Akışı (1 günlük ortalama) değeri de, geçtiğimiz ayki -27.891.183 dolardan -32.038.205 dolara ulaşarak son üç ayın en düşük seviyesine indi.

İlgili Haber:  Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) - Altcoin Fiyat Analizi - 15 Kasım

ETH Blockchain’i üzerinde çalışan bir diğer kripto para olan Shiba Inu ise büyük bir sürpriz yaparak, Dogecoin’i geride bırakarak dünyanın en büyük şaka coini unvanını kazanmıştı. Bunun ardından DOGE’un yükselişi ve Shiba’nın kısmi düşüşü neticesinde DOGE tahtını şimdilik geri alabilmişe benziyor. Bitcoin fiyatı ise kazandığı son ivmesinde bir kayıp yaşayarak bir düzeltme kaydetti ve 58.000 dolara kadar geriledi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar