30 Kasım 2022, Çarşamba
12.6 C
İstanbul

Binance Coin (BNB), Sushiswap (SUSHI) ve DASH – Altcoin Fiyat Analizi – 26 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Genel kripto para piyasasında gözlenen toparlanma hareketiyle beraber birçok altcoin ufak yükselişler kaydetse de genel olarak yatay hareket devam ediyor. Binance Coin, SushiSwap ve DASH gibi altcoinler de bu tür bir performans gösterdi. SushiSwap grafiğinde yatay hareket sergilese de analizciye göre kripto paranın göstergeleri negatif yönde bulunuyor. DASH ise alış baskısının az olmasına rağmen bir yükseliş kaydetti. Analizci Anushmita Samal söz konusu kripto paraların fiyatlarını değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Binance Coin hakkındaki bir önceki analizi buradan okuyabilirsiniz.

Binance indirim kodu

Binance Coin (BNB)

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Binance Coin ufak bir toparlanma yaşadı ve yatay hareket sergiledi. Son 24 saatte %1.6 değer kazanan altcoin, bu yazının yazıldığı anlarda 350.2 dolardan işlem görüyordu. Analizciye göre kripto para için en yakın direnç bölgesi 351.7 dolar seviyesinde bulunuyor. Analizciye göre BNB fiyatı yükselişini sürdürüp bir yukarı yönlü trend içerisine girerse coinin diğer direnç noktaları 386.8 dolar ve 416.4 dolarda bulunuyor.

4 saatlik grafiğinde ise BNB fiyatı 20-SMA değerinin altında kalmaya devam etti. Analizciye göre bu durum BNB fiyatının satıcılar lehine olduğunu gösterdi.

Analizci, alış baskısının düşük olmaya devam etmesi durumunda altcoin fiyatının en yakın destek noktası olan 325.09 doların altına inebileceğini belirtiyor.

Sushiswap (SUSHI)

SushiSwap, son 24 saatte %1.1 değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 9.40 dolardan işlem gördü. Mevcut seviyesinde, analizciye göre altcoin için en yakın direnç noktası 10.11 dolar civarında bulunuyor. Samal, bu seviyenin aşılması durumunda SUSHI’nin 11.17 doları hedefleyebileceğini düşünüyor.

CMF değeri de sermaye girişlerinin negatif düzeyde olması nedeniyle orta hattın altında kaldı. Analizci, alış baskısının düşük kalmaya devam etmesi durumunda fiyatların en yakın destek bölgesi olan 9.24 dolara kadar gerileyebileceğini düşünüyor.

İlgili Haber:  Dogecoin (DOGE), VeChain (VET), EOS - Altcoin Fiyat Analizi - 2 Aralık

DASH

DASH fiyatı son 24 saatte %2.1 değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 165.93 dolardan işlem gördü. Analizciye göre, altcoin fiyatının en yakın direnç noktası olan 182.12 dolara yakın bir yerden fiyatlanabilmesi için kripto paranın mevcut yükseliş trendine devam etmesi gerekiyor. Ancak analizciye göre coinin teknik göstergeleri bu yükselişi henüz yansıtamadı.

RSI değeri de bir yükseliş yaşamasına rağmen, alış baskısının yukarı tırmanamaması ile birlikte orta hattın altında kaldı. MACD göstergesi de ayı lehine bir tablo sergiledi. Bollinger bantları paralel şekilde ilerlerken analizciye göre bu durum DASH fiyatının yatay seyir izleyebileceğine işaret etti.

Samal, DASH’in momentumunu kaybetmesi durumunda altcoine ait destek bölgelerinin 162.56 dolar ve 149.79 dolar civarında bulunabileceğini belirtti.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar