30 Eylül 2022, Cuma
22.9 C
İstanbul

Ünlü NFT Koleksiyonu Bored Ape Yacht Club, NFT Oyununa Dönüşme Hazırlığında!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Ünlü NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club bir NFT oyununa dönüşecek. Proje ile ilgili Animoca Brands ile ortaklık kuruldu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonu, bir “oyna-kazan” kripto oyununa dönüştürülecek.
  • BAYC geliştiricisi Yuga Labs, oyunu üretmek için Animoca Brands ile ortaklık kurduklarını duyurdu.

Bored Ape Yacht Club, 8 aydan daha kısa bir sürede NFT piyasasının en ünlü koleksiyonlarından biri haline geldi. Şimdi ise proje bir NFT oyununa dönüşüyor.

Binance indirim kodu

Bored Ape Yacht Club Bir NFT Oyunu Olacak

BAYC geliştiricisi Yuga Labs, Animoca Brands ile ortaklaşa bir “oyna-kazan” oyunu üreteceklerini duyurdu. Animoca, yaklaşmakta olan bir diğer metaverse oyunu The Sandbox’ın yayıncısı ve aynı zamanda Axie Infinity’den NBA Top Shot’a kadar çeşitli NFT projelerinin ve oyunlarının yatırımcısı olarak biliniyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bored Ape Yacht Club NFT oyununun 2022’nin ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ancak şimdilik oyun ile ilgili başka bir detay açıklanmadı.

Oyun ile İlgili Detaylar Henüz Açıklanmadı

Animoca Brands ve Yuga Labs, BAYC NFT’leri Ethereum’da basılmış olmasına rağmen, oyunun hangi blockchain platformunda çalışacağını da henüz açıklamadı. Pek çok Ethereum tabanlı oyun, özellikle de Axie Infinity, işlem ücretlerini en aza indirmek ve Ethereum’un kendi ana ağının kaldırabileceğinden daha hızlı işlemler sunmak için genellikle bir Katman-2 çözümü kullanıyor.

Ayrıca BAYC oyununun direkt olarak NFT sahiplerine özel mi olacağı yoksa herkesin oynayabileceği bir şekilde mi geliştirileceği de belirsizliğini koruyor.

CryptoSlam verilerine göre BAYC, şimdiye kadar 1.4 milyar Dolardan fazla ikincil piyasa işlem hacmi üretti. Proje aynı zamanda komedyen Jimmy Fallon, NBA oyuncusu Stephen Curry ve rapçi Post Malone gibi ünlü isimlerden de ciddi seviyede yatırımlar almayı başardı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar