26 Ocak 2022, Çarşamba
-0.9 C
İstanbul

Ünlü NFT Koleksiyonu Bored Ape Yacht Club, NFT Oyununa Dönüşme Hazırlığında!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Ünlü NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club bir NFT oyununa dönüşecek. Proje ile ilgili Animoca Brands ile ortaklık kuruldu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonu, bir “oyna-kazan” kripto oyununa dönüştürülecek.
  • BAYC geliştiricisi Yuga Labs, oyunu üretmek için Animoca Brands ile ortaklık kurduklarını duyurdu.

Bored Ape Yacht Club, 8 aydan daha kısa bir sürede NFT piyasasının en ünlü koleksiyonlarından biri haline geldi. Şimdi ise proje bir NFT oyununa dönüşüyor.

Binance indirim kodu

Bored Ape Yacht Club Bir NFT Oyunu Olacak

BAYC geliştiricisi Yuga Labs, Animoca Brands ile ortaklaşa bir “oyna-kazan” oyunu üreteceklerini duyurdu. Animoca, yaklaşmakta olan bir diğer metaverse oyunu The Sandbox’ın yayıncısı ve aynı zamanda Axie Infinity’den NBA Top Shot’a kadar çeşitli NFT projelerinin ve oyunlarının yatırımcısı olarak biliniyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Bored Ape Yacht Club NFT oyununun 2022’nin ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ancak şimdilik oyun ile ilgili başka bir detay açıklanmadı.

Oyun ile İlgili Detaylar Henüz Açıklanmadı

Animoca Brands ve Yuga Labs, BAYC NFT’leri Ethereum’da basılmış olmasına rağmen, oyunun hangi blockchain platformunda çalışacağını da henüz açıklamadı. Pek çok Ethereum tabanlı oyun, özellikle de Axie Infinity, işlem ücretlerini en aza indirmek ve Ethereum’un kendi ana ağının kaldırabileceğinden daha hızlı işlemler sunmak için genellikle bir Katman-2 çözümü kullanıyor.

Ayrıca BAYC oyununun direkt olarak NFT sahiplerine özel mi olacağı yoksa herkesin oynayabileceği bir şekilde mi geliştirileceği de belirsizliğini koruyor.

CryptoSlam verilerine göre BAYC, şimdiye kadar 1.4 milyar Dolardan fazla ikincil piyasa işlem hacmi üretti. Proje aynı zamanda komedyen Jimmy Fallon, NBA oyuncusu Stephen Curry ve rapçi Post Malone gibi ünlü isimlerden de ciddi seviyede yatırımlar almayı başardı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend