7 Aralık 2022, Çarşamba
12.7 C
İstanbul

Popüler NFT Projesi Bored Ape Yacht Club, 2022’de Ethereum Tabanlı Bir Kripto Para Üretecek

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bu sene oldukça popüler hale gelen Ethereum tabanlı NFT projesi Bored Ape Yacht Club, önümüzdeki yıl bir kripto para üretecek.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bored Ape Yacht Club NFT projesi, 2022’nin ilk çeyreğinde bir token başlatmayı planlıyor.
  • Ekip, “yasalara uyumlu” bir token geliştirmek için Horizen Labs ile birlikte çalışıyor.

En popüler Ethereum tabanlı NFT koleksiyonlarından biri olan The Bored Ape Yacht Club, bu yaz aylarında adeta “hayat buldu” ve bugüne kadar yüz milyonlarca Dolar değerinde işlem hacmi üretti. Söz konusu NFT’lerin sahipleri, bazı özel ayrıcalıkları erişirler. Görünüşe göre, bu ayrıcalıklara önümüzdeki yıl itibariyle piyasaya sürülmesi beklenen BAYC tokeni de dahil olacak.

Binance indirim kodu

2022’de Bir Token Geliştirilecek

Geçtiğimiz saatlerde NFT koleksiyonuna ait resmi Twitter hesabı, token başlatma planları hakkında bir tweet dizisi paylaştı. NFT projesinin planladığı gibi bir Ethereum tabanlı ERC-20 tokeni, NFT sahipleri için bir ödül olarak hizmet edebilir, bir DAO için yönetim tokeni olarak çalışabilir ve projenin DeFi gibi diğer kripto girişimlerine genişletilmesine yardımcı olabilir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Geliştirici Yuga Labs, 2022’nin ilk çeyreğinde bir token piyasaya sürmek istiyor ve bunu, takvime uygun şekilde ilerletmek için blockchain teknoloji firması Horizen Labs (kendi ZEN tokenine sahip) ile çalışıyorlar.

Konu ile ilgili geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamada, “Her şey sırayla: Bir ERC-20 tokenini başlatmak kolaydır; dakikalar sürer. Ancak yasal olarak uyumlu bir token oluşturmak ve onu sürdürülebilir kılmak çok daha karmaşıktır. Üyelerimizin ve tüm NFT endüstrisinin iyiliği için bunu sağlam bir şekilde yapmak istiyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Bored Ape Yacht Club Ticaret Hacmi

CryptoSlam’e göre, orijinal Bored Ape Yacht Club koleksiyonu bugüne kadar 545 milyon Dolardan fazla ticaret hacmi üretti. Mutant Ape Yacht Club koleksiyonu 285 milyon Dolarlık bir hacme ulaşırken; daha yeni bir versiyon olan Kennel Club ise 91 milyon Dolarlık bir hacim üretti.

İlgili Haber:  Dogecoin Kurucusu, DOGE’dan İlham Alan Bir NFT Koleksiyonunu Satışa Çıkardı

OpenSea pazarında bulunan en uygun fiyatlı Bored Ape Yacht Club NFT’si şu anda yaklaşık 39.5 ETH (140.000 Dolar) değerinden alıcı buluyor. NFT koleksiyonunun tanınmış sahipleri ve yatırımcıları arasında NBA yıldızı Stephen Curry ve müzisyen Marshmello gibi isimler yer alıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar