27 Mayıs 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

Bored Ape Yacht Club NFT’lerinden Oluşan Kripto Müzik Grubu ile Tanışın: KINGSHIP!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Dört adet Bored Ape Yacht Club NFT’sinden oluşan “kripto ve metaverse müzik grubu” KINGSHIP ile tanışın. Menajerleri, aynı zamanda Snoop Dogg’un da menajeri…

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Dört adet Bored Ape Yacht Club NFT’sinden oluşan bir “kripto metaverse müzik grubu” kuruldu.
  • Grubun ismi KINGSHIP!
  • Grup, Billie Eilish, Nirvana, Queen gibi dev sanatçıları bünyesinde barındırmış olan küresel plak şirketi Universal’in bir sanatçısı olarak “sanal” konserler verecek.

Bored Apes Yacht Club NFT koleksiyonundan 4 adet pahalı maymundan oluşan sanal bir müzik grubu, endüstrideki bir sonraki “hit” olmayı amaçlıyor.

Binance indirim kodu

Bored Ape Yacht Club NFT’leri Bir Müzik Grubuna Dönüştü

KINGSHIP adlı müzik grubu şarkılar yapacak, metaverse’de konserler verecek ve bol miktarda NFT koleksiyonu yayınlayacak. Grup, büyük oranda Damon Albarn’ın Gorillaz’ından ilham alıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bunun da ötesinde küresel ölçekteki en büyük plak şirketlerinden Universal de bu benzersiz adımı destekliyor. Bu anlamda KINGSHIP, Universal’in bir sanatçısı olarak Billie Eilish, Queen, Taylor Swift ve Nirvana ile aynı katalogda yer alacak.

Snoop Dogg’un Menajeri Grubu Yönetecek

Öte yandan Bored Ape Yacht Club NFT’leri bu sene rekor satış fiyatlarına ulaşmaya devam ediyor. NFT koleksiyonu, geçen ay 95 milyon Dolardan fazla satış hacmi üretti ve ortalama satış fiyatının 170.000 Dolar seviyesinde olduğu belirlendi.

KINGSHIP’in grup yöneticisi Nicholas Adler ise konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “müzisyenlerin ve sanatçıların Web3’te yer alma biçiminde lider olmak istediğini” belirtti. Adler ayrıca Snoop Dogg’un da menajeri olarak tanınıyor.

KINGSHIP’teki 4 maymun, yakın zaman önce bir Bored Ape NFT’sini Sotheby’s müzayede evinde 3.4 milyon Dolara satan erken dönem koleksiyoncusu Jimmy “j1mmy” McNelis’e ait. McNelis’in toplamda 80 adet Bored Ape NFT’sine sahip olduğu düşünülüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar