9.8 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

Bored Ape Yacht Club NFT’lerinden Oluşan Kripto Müzik Grubu ile Tanışın: KINGSHIP!

Önemli Gelişmeler

Dört adet Bored Ape Yacht Club NFT’sinden oluşan “kripto ve metaverse müzik grubu” KINGSHIP ile tanışın. Menajerleri, aynı zamanda Snoop Dogg’un da menajeri…

blank

Haberin Özeti

  • Dört adet Bored Ape Yacht Club NFT’sinden oluşan bir “kripto metaverse müzik grubu” kuruldu.
  • Grubun ismi KINGSHIP!
  • Grup, Billie Eilish, Nirvana, Queen gibi dev sanatçıları bünyesinde barındırmış olan küresel plak şirketi Universal’in bir sanatçısı olarak “sanal” konserler verecek.

Bored Apes Yacht Club NFT koleksiyonundan 4 adet pahalı maymundan oluşan sanal bir müzik grubu, endüstrideki bir sonraki “hit” olmayı amaçlıyor.

blank

Bored Ape Yacht Club NFT’leri Bir Müzik Grubuna Dönüştü

KINGSHIP adlı müzik grubu şarkılar yapacak, metaverse’de konserler verecek ve bol miktarda NFT koleksiyonu yayınlayacak. Grup, büyük oranda Damon Albarn’ın Gorillaz’ından ilham alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Bunun da ötesinde küresel ölçekteki en büyük plak şirketlerinden Universal de bu benzersiz adımı destekliyor. Bu anlamda KINGSHIP, Universal’in bir sanatçısı olarak Billie Eilish, Queen, Taylor Swift ve Nirvana ile aynı katalogda yer alacak.

Snoop Dogg’un Menajeri Grubu Yönetecek

Öte yandan Bored Ape Yacht Club NFT’leri bu sene rekor satış fiyatlarına ulaşmaya devam ediyor. NFT koleksiyonu, geçen ay 95 milyon Dolardan fazla satış hacmi üretti ve ortalama satış fiyatının 170.000 Dolar seviyesinde olduğu belirlendi.

KINGSHIP’in grup yöneticisi Nicholas Adler ise konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “müzisyenlerin ve sanatçıların Web3’te yer alma biçiminde lider olmak istediğini” belirtti. Adler ayrıca Snoop Dogg’un da menajeri olarak tanınıyor.

KINGSHIP’teki 4 maymun, yakın zaman önce bir Bored Ape NFT’sini Sotheby’s müzayede evinde 3.4 milyon Dolara satan erken dönem koleksiyoncusu Jimmy “j1mmy” McNelis’e ait. McNelis’in toplamda 80 adet Bored Ape NFT’sine sahip olduğu düşünülüyor.

İlgili Haber:  Bir NFT Yatırımcısı 1.400 Dolara Aldığı Eseri 3.3 Milyon Dolara Sattı

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend