25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

Boynuz Kulağı Geçti! BabyDoge Yatırımcılarının Sayısı Shiba Inu’yu Geride Bıraktı!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Medyada yer alan raporlara göre, Shiba Inu’nun ilk rakiplerinden biri olan BabyDoge, fiyatında %100’lük bir artış yaşamasının ardından yatırımcı sayısı bakımından Shiba Inu’yu geride bırakmayı başardı.

Binance indirim kodu

BabyDoge Topluluğu, Shiba Inu’nun Yaşadığına Benzer Bir Ralli Umut Ediyor

WhaleStats verilerine göre, Baby Doge yatırımcılarının sayısı 1.12 milyon adet adrese ulaşırken bu sayı SHIB için 1.1 milyon adreste kaldı.

Binance indirim kodu

Yatırımcı sayısı, bir altcoinin temel olarak büyüyüp büyümediğine dair önemli ipuçları içeren verimli bir metriktir. Hem Shiba Inu’nun hem de BabyDoge’un yatırımcıları, iki kripto paranın da büyümesindeki en önemli faktörün, altcoinlerin fiyatının oldukça düşük olması ve her ralli ile birlikte potansiyellerinin artışı olduğunu düşünüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Shiba Inu, 2021 yılının Ekim ayında gerçekleştirdiği %1.000’lik rallinin ardından halihazırda sahip olduğu destekçilerinin önemli bir kısmını tutmayı başardı. Bunun ardından Baby Doge için de yatırımcı sayısında bir zirve geldi. Altcoin 2 Ocak tarihinde neredeyse %100’lük bir fiyat artışı yaşamıştı. Bununla birlikte, altcoinin fiyatındaki bu ani yükseliş, 2021 yılı ile 2022 yılı arasındaki geçiş döneminde, yükselişten bir gün önce yaşanan büyük hacim artışının ardından geldi.

Mevcut durumda altcoinin balinalarının elinde 45 trilyon adet BabyDoge coin bulunuyor. Bunun, diğer küçük cüzdanlardaki toplam arz miktarına göre düşük olduğu düşünülüyor.

Bununla birlikte asıl yarışın, Shiba Inu ile Dogecoin arasında geçtiği de herkes tarafından biliniyor. Dünyanın ilk şaka coini olan Dogecoin 2013 yılında piyasaya çıkmış ve 2020 yılına kadar sessiz bir şekilde ilerlemişti. Bunun ardından özellikle Elon Musk gibi yüksek profilli bazı isimlerin bu kripto para hakkında paylaşımlarda bulunması ile birlikte DOGE gerçekten de inanılmaz bir ralli yaşadı. 8 Mayıs tarihinde 0.73 dolara kadar ilerleyen Dogecoin, yıllardır hedefi olan 1 dolar seviyesine ise henüz ulaşmayı başaramadı. Kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırmasının ardından altcoinin fiyatı kısmi bir çöküş yaşadı ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.16 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber:  Elon Musk’ın Tweetinin Ardından Kripto Para Kullanıcıları Baby Doge'a Akın Ediyor: %300'lük Fiyat Artışı

Şaka coinleri arasındaki bu yarışın ne zaman sonuçlanacağını ise zaman belirleyecek. Son durumda Dogecoin ile Shiba Inu arasındaki farkın toplam piyasa değeri olarak 4 milyar dolar civarında olduğu gözleniyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend