27 Mayıs 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

Bu Kripto Para, Coinbase’de Listelendikten Sonra Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Crypto.com’un kripto parası CRO, Coinbase’de listelendikten bir gün sonra 0.29 Dolar fiyatına ulaştı. Bu, CRO için tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kaydedildi.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Crypto.com’un kripto parası CRO, Coinbase’de listelendikten bir gün sonra 0.29 Dolar fiyatına ulaştı.
  • Bu, CRO için tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kaydedildi.

Halka açık bir kripto para borsası olan Coinbase, son zamanlarda oldukça yoğun bir şekilde farklı kripto paraları listeliyor. Coinbase, son olarak, rakip borsası Crypto.com’un yerel tokeni CRO’yu listeledi.

Binance indirim kodu

Crypto.com’un Kripto Parası: CRO

Coinbase dün yaptığı açıklamada Ethereum tabanlı CRO ticaretinin başladığını duyurdu. Listelemenin ardından CRO fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.29 Dolara ulaştı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

CoinGecko’ya göre, son 24 saatte CRO fiyatı %13 oranında arttı ve bu süre zarfında kaydedilen işlem hacminin %20’sinden fazlası Coinbase’de gerçekleşti. CRO, şu anda FTX Token’in hemen üzerinde 32. en büyük kripto para konumunda yer alıyor. CRO’nun piyasa değerinin ise 7.3 milyar Dolar olduğu belirtiliyor.

Crypto.com Coin, hacim olarak dünyanın en büyük beş kripto borsasından biri olan Crypto.com’un yerel kripto parasıdır. Binance Coin’e benzer şekilde borsanın kullanıcıları CRO olarak ödüller alabilir ve indirimli fiyattan çeşitli hizmetler için ödeme yapmak adına CRO’yu kullanabilir. CRO, ayrıca merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarına erişmek için de kullanılabilir.

CRO, Rakip Borsa Coinbase’de Listelendi

CRO’nun önde gelen rakip borsalardan biri olan Coinbase’de listelenmesi ise bu anlamda kripto para tarihinde çok görülmüş bir gelişme değil. Her ne kadar Coinbase, kendi stabil koin’i USD Coin ile rekabet eden Tether’i platformunda listelemiş olsa da; şimdiye kadar diğer merkezi borsalar tarafından üretilen kripto paraları listelemekten uzak durmuştu.

İlgili Haber:  Fantom Fiyatı, Bir Gecede %10 Oranında Yükseldi: İşte Nedeni

Coinbase, CRO’nun listelenmesi ile ilgili henüz detaylı bir açıklama yapmadı. Ancak borsa CEO’su Brian Armstrong geçen gün yaptığı açıklamada, “Kripto varlıkların Amazon’u olmak istiyoruz. Yasal olan her varlığı listeleyebilir.” ifadeleri kullanmıştı.

Bu strateji işliyor gibi görünüyor…

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar