27 Mayıs 2022, Cuma
27.6 C
İstanbul

Bu Kripto Para, Son Yedi Günde %314 Oranında Fiyat Artışı Yaşadı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Ödeme platformu Request Network’ün Ethereum tabanlı tokeni REQ, Coinbase listelemesinin ardından bayram ediyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Request Network’ün Ethereum tabanlı tokeni REQ, Coinbase listelemesinin ardından bayram ediyor.
  • Request (REQ), son yedi gün içinde %314 oranında arttı ve şu anda 0.27 Dolardan işlem görüyor.

Ödeme platformu Request Network’in yerel tokeni Request (REQ), son yedi gün içinde %314 oranında arttı. REQ, şu anda 0.27 Dolardan işlem görüyor.

Binance indirim kodu

REQ Nedir?

2017’de başlatılan Request Network, kullanıcıların merkezi olmayan ağlarda ödeme yapmasına ve almasına olanak tanır. Kripto para kabul eden işletmeler, tıpkı şirketlerin kripto dışındaki dünyada yaptığı gibi, otomatikleştirilmiş platform aracılığıyla müşterilerine fatura kesebilir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Platformun yerel tokeni REQ ise ağa güç sağlar. REQ, her hevesli kripto parada karşımıza çıkan listeleme sürecini takip etti: Önce Uniswap gibi DeFi protokollerinde, ardından daha az bilinen merkezi borsalarda ve son olarak da Coinbase gibi büyük borsalarda işlem görmeye başladı.

REQ’in ani yükselişinin bir kısmı, dün popüler kripto para borsası Coinbase’deki listelenmesinin ardından gerçekleşti. Bir kripto para, Coinbase’de listelenmek üzere sıraya konduğunda fiyatı genellikle yükselir; buna kripto endüstrisinde “Coinbase Etkisi” adı verilir.

REQ Fiyatı, Geçtiğimiz Ay %442 Oranında Arttı

Öte yandan, bir haftada %314 oranında artmasına rağmen REQ fiyatı dünden bu yana %20 oranında da geriledi. Bu da Coinbase listelemesinin ardından büyük satışlar olduğuna işaret ediyor. Bununla birlikte REQ’in fiyatı geçen ay genelinde ise %442 oranında arttı.

Ekim 2017’de piyasaya sürülen REQ, maksimum 999.983.984 arza sahiptir ve e-fatura için kullanıldığında o tokenleri yakar. Ağ, ödeme talepleri için 0.10 Dolarlık ücret alır ve dolaşımdaki toplam arzı azaltmak için de eşdeğer miktarda REQ yakar.

İlgili Haber:  Filecoin, Kripto Para Piyasasındaki Durgunluğun Ortasında %14 Değer Kazandı

Öte yandan Coinbase dün Pokémon’dan ilham alan NFT oyunu Axie Infinity’nin yönetim tokeni AXS’yi de listeledi. 4 milyar Dolarlık bir piyasa değerine sahip olan token, dünden bu yana %1.3’lük düşüş yaşamış olsa da hafta genelinde %64.3’lük bir pozitif performans sergiledi. AXS, şu dakikalarda 70 Dolar seviyesinden işlem görüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar