2 Aralık 2022, Cuma
11 C
İstanbul

Bu NFT Projesi, Bir Haftada %225 Değer Kazandı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

NFT projesi Emblem Vault’un satışları geçen hafta patladı. Proje, yalnızca bir hafta içinde %225 oranında değer kazandı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Emblem Vault, tokenize edilmiş çok varlıklı bir cüzdandır.
  • Cüzdan, kripto portföylerini tek bir NFT tokeninde birleştirir.

NFT veri toplayıcısı CryptoSlam’e göre, NFT projesi Emblem Vault, satış hacmi bazında ikinci en büyük NFT projesi konumuna yükseldi.

Binance indirim kodu

Emblem Vault, İkinci En Büyük NFT Projesi Oldu

Son 24 saat içinde, Emblem Vault NFT’leri, 607 farklı işlemle 300 alıcıya ulaştı; satışların toplam değeri ise 5 milyon Doları geçmeyi başardı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Emblem Vault, satış hacmi açısından, şu anda en büyük NFT projesi olan Pokémon benzeri blockchain oyunu Axie Infinity’nin hemen ardından ikinci sırada yer alıyor. Emblem Vault projesi, geçtiğimiz haftaların dikkat çeken NBA Top Shot ve Bored Ape Yacht Club gibi NFT koleksiyonlarını geride bırakmayı başardı.

Emblem Vault NFT Projesi Nedir?

Projenin arkasındaki kuruluş olan Emblem Finance, NFT projesini Eylül 2020’de Bitcoin ve Ethereum üzerinde başlattı.

Her Emblem Vault, aslında çok varlıklı bir cüzdan olarak işlev gören Ethereum tabanlı bir NFT’dir. Bu cüzdanlar, farklı blok zincirlerinden olanlar da dahil olmak üzere NFT’lerin ve değiştirilebilir kripto para portföylerinin tek bir token olarak ticaret yapılmasına olanak sağlar.

Her Emblem Vault NFT’si, bir dizi blok zinciri adresi içerir. Adreslerin her birinde farklı dijital varlıklar saklanabilir ve yalnızca özel anahtarı olanlar diğer cüzdanlara token gönderebilir.

Emblem, tokenleri OpenSea gibi popüler NFT pazarlarında işlem gören modern ERC-721 NFT’leri olarak birleştirdiği için, koleksiyoncuların, ERC-721 NFT standardından önce üretilen NFT’leri de takas etmesine olanak tanır.

Eski NFT’ler Yeniden Satılmaya Başladı

Pepe the Frog, Emblem Vaults’ta yeniden ortaya çıkan klasik NFT’ler arasında yer alıyor. Bu ayın başlarında, Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakomoto’nun ‘Pepe’ karikatürünü betimleyen eski bir RarePepe NFT’si, 147 ETH’ye (o sırada yaklaşık 500.000 Dolar değerinde) satıldı.

İlgili Haber:  TikTok’taki Popüler Videolar NFT Olarak Yayınlanacak: İşte Detaylar

Benzer şekilde, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’i tasvir eden bir pepe olan EthPepe de 100 WETH (yaklaşık 330.000 Dolar) karşılığında alıcı buldu.

Emblem Vaults, şu anda piyasadaki en büyük ikinci NFT projesi olarak ayakta durmaya devam ediyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar