15 Ağustos 2022, Pazartesi
23.6 C
İstanbul

Bu Tokenin Fiyatı Son 24 Saatte %588 Oranında Arttı: Bread (BRD) Token Nedir?

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto cüzdan firması BRD, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kripto para borsası Coinbase tarafından açıklanmayan bir bedel karşılığında satın alındı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto cüzdan firması BRD, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kripto para borsası Coinbase tarafından açıklanmayan bir bedel karşılığında satın alındı.
  • Bu gelişme, cüzdanın hizmet tokeni Bread (BRD) fiyatının sadece son bir gün içinde %588 oranında artmasını sağladı.

Kripto cüzdan firması BRD, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kripto para borsası Coinbase tarafından açıklanmayan bir bedel karşılığında satın alındı. Bu gelişme, cüzdanın hizmet tokeni Bread (BRD) fiyatının sadece son bir gün içinde %588 oranında artmasını sağladı.

Binance indirim kodu

Coinbase, Bread’i Satın Aldı

BRD kurucu ortakları Adam Traidman ve Aaron Voisine tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Ekibimizin üyeleri, ademi merkeziyetçiliğin gücünü dünya çapında daha da fazla kullanıcıya göstermek için birlikte çalışacağımız Coinbase’de misyonumuzu devam ettirecek.” ifadelerini kullandı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Açıklamada ayrıca “Şu anda BRD cüzdan uygulamasında hiçbir şey değişmeyecek ve her zaman olduğu gibi paranız güvende kalacak.” ifadeleri kullanıldı.

Coinbase Cüzdan tarafından konu ile ilgili atılan bir tweet’te ise “BRD ekibi, Web3’ün benimsenmesini hızlandırmak için Coinbase Cüzdan ekibine katılacak.” ifadeleri kullanıldı.

Token Fiyatında %588’lik Artış

Coinbase Cüzdan, kullanıcılara kendi özel anahtarları üzerinde kontrol sağlayan ve bu anlamda “kendi kendini saklayan” bir cüzdandır. Bu, Coinbase’in kendisi tarafından kontrol edilen Coinbase borsa platformunda kullanıcılara sunulan cüzdanlardan farklıdır.

Söz konusu satın alma haberini takiben, cüzdanın hizmet tokeni Bread (BRD) sadece bir gün içinde 0.16 Dolardan 1.50 Dolar fiyatına yükseldi. Son 24 saatte %588’in üzerinde bir artış yaşayan token şu dakikalarda ise biraz geriledi. BRD şu anda 1.14 Dolar fiyatından işlem görüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar