9.4 C
İstanbul
9 Aralık 2021, Perşembe

Bu Tokenin Fiyatı Son 24 Saatte %588 Oranında Arttı: Bread (BRD) Token Nedir?

Önemli Gelişmeler

Kripto cüzdan firması BRD, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kripto para borsası Coinbase tarafından açıklanmayan bir bedel karşılığında satın alındı.

blank

Haberin Özeti

  • Kripto cüzdan firması BRD, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kripto para borsası Coinbase tarafından açıklanmayan bir bedel karşılığında satın alındı.
  • Bu gelişme, cüzdanın hizmet tokeni Bread (BRD) fiyatının sadece son bir gün içinde %588 oranında artmasını sağladı.

Kripto cüzdan firması BRD, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kripto para borsası Coinbase tarafından açıklanmayan bir bedel karşılığında satın alındı. Bu gelişme, cüzdanın hizmet tokeni Bread (BRD) fiyatının sadece son bir gün içinde %588 oranında artmasını sağladı.

blank

Coinbase, Bread’i Satın Aldı

BRD kurucu ortakları Adam Traidman ve Aaron Voisine tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Ekibimizin üyeleri, ademi merkeziyetçiliğin gücünü dünya çapında daha da fazla kullanıcıya göstermek için birlikte çalışacağımız Coinbase’de misyonumuzu devam ettirecek.” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Açıklamada ayrıca “Şu anda BRD cüzdan uygulamasında hiçbir şey değişmeyecek ve her zaman olduğu gibi paranız güvende kalacak.” ifadeleri kullanıldı.

Coinbase Cüzdan tarafından konu ile ilgili atılan bir tweet’te ise “BRD ekibi, Web3’ün benimsenmesini hızlandırmak için Coinbase Cüzdan ekibine katılacak.” ifadeleri kullanıldı.

Token Fiyatında %588’lik Artış

Coinbase Cüzdan, kullanıcılara kendi özel anahtarları üzerinde kontrol sağlayan ve bu anlamda “kendi kendini saklayan” bir cüzdandır. Bu, Coinbase’in kendisi tarafından kontrol edilen Coinbase borsa platformunda kullanıcılara sunulan cüzdanlardan farklıdır.

Söz konusu satın alma haberini takiben, cüzdanın hizmet tokeni Bread (BRD) sadece bir gün içinde 0.16 Dolardan 1.50 Dolar fiyatına yükseldi. Son 24 saatte %588’in üzerinde bir artış yaşayan token şu dakikalarda ise biraz geriledi. BRD şu anda 1.14 Dolar fiyatından işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend