10 Ağustos 2022, Çarşamba
24.3 C
İstanbul

Bu Üç Tokenin Fiyatı Son 24 Saatte %60’ın Üzerinde Arttı: Coinbase Etkisi!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para piyasasının genelinde son 24 saatte belli bir toparlanma yaşanıyor. Ancak IDEX token %60’lık artışıyla kesinlikle öne çıkıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase Pro, bugünden itibaren COVAL, IDEX, MCO2, POLS, FOX, SPELL ve SUPER tokenlerini listeleyeceğini duyurdu.
  • Haberin ardından COVAL ve MCO2 tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşırken; IDEX token de %60’ın üzerinde fiyat artışı yaşadı.

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase Pro, bugünden itibaren COVAL, IDEX, MCO2, POLS, FOX, SPELL ve SUPER tokenlerini listeleyeceğini duyurdu.

Binance indirim kodu

COVAL ve MCO2’de Rekor Fiyat Artışı

Haberin yayınlanmasının hemen ardından listelenen tüm tokenlerin fiyatında ciddi bir artış yaşandı. Bir ERC-20 tokeni olan COVAL öncesinde 0.02 Dolar seviyesinde iken son 24 saatte %287.5 oranında artış yaşadı ve bu süreçte tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.092 Dolar fiyatını gördü.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Moss Carbon Credit projesini destekleyen Ethereum tabanlı MCO2 tokeni ise Pazartesi günü 9.30 Dolar seviyesinde iken; haberin ardından Salı günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 21.68 Dolara yükselerek benzer bir fiyat artışı yakaldı. MCO2 şu dakikalarda 19 Dolar fiyatından işlem görüyor.

IDEX Token Nedir?

Merkezi olmayan IDEX borsasının yönetim tokeni olan IDEX ise son 24 saatte %65.5 oranında bir fiyat artışı kaydetti. IDEX, şu dakikalarda 0.42 Dolar fiyatından işlem görüyor.

IDEX, bundan yalnızca bir hafta önce de v3 protokolünü piyasaya sürmüştü. IDEX v3 protokolü, geçtiğimiz gün bir likidite havuzu ve aynı zamanda bir verim çiftçiliği seçeneği ile birlikte IDEX/USDC ticaret çiftini de desteklemeye başladığını duyurdu.

“Coinbase etkisi” olarak bilinen gerçek, kripto para piyasasında hâlâ geçerliliğini koruyor gibi görünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar