18.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Analist: “Bu Yaşanırsa Dogecoin Fiyatı 0.53 Dolara Fırlayabilir!”

Önemli Gelişmeler

Son güncelleme: 2 hafta önce

blank

Dogecoin fiyatı Nisan ayından bu yana bir yükseliş trendi içinde oldu ancak günümüze kadar geçtiği yollarda kimi zaman ağır kayıplar da yaşadı. Buna rağmen analiste göre DOGE fiyatı hareketinin alt ucu, yükselen yeşil trend çizgisi tarafından her daim desteklendi. Analiste göre sıkışan fiyatın alçak tepeler ve yüksek dipler görmesi ile birlikte 0.53 dolara doğru bir ralli yaşanabilir. Analist Filip L., DOGE fiyatını değerlendirdi.

blank

Dogecoin Fiyatı Halen Yüksek Alıcı Aktivitesi Yaşıyor

Analiste göre Dogecoin fiyatı, Eylül ayından bu yana birkaç haftadır alıcı taraflı hacim artışı olarak hızlanma yaşıyor. Analiste göre boğalar bir atak gerçekleştirebilir. Analist, yeşil yükselen trend çizgisinin direnmeye devam ettiğini ve kısa vadede de pes etmeye niyeti varmış gibi gözükmediğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

DOGEUSD 2021 11 12 20 42 36 637723945584628881

Analiste göre Dogecoin fiyatının yukarıdaki kırmızı alçalan trend çizgisi ise, iki hafta önce yaşanan yalnızca bir test edilme ile birlikte zayıf bir görüntü veriyor. Bu yüzden analist, yukarıdaki alçalan çizginin gücünün şüpheli olduğunu düşünüyor. Filip, Dogecoin short yatırımcılarının mevcut alış hacmi ile birlikte yaşanan fiyat hareketine karşı koyamayacağına inanıyor.

Analiste göre DOGE fiyatı, aylık R1 direnci ve Ağustos ayı ortasındaki zirvesi olan 0.35 dolar civarına hızlı bir şekilde ulaşabilir. Analist, bu hareketin bir dizi destek görmesi durumunda ise Dogecoin’in bir fiyat rallisi başlatabileceğini ve ayı baskısının yükselmemesi durumunda da 0.53 dolara doğru bir tırmanış gerçekleştirebileceğine inanıyor.

Analist, mevcut DOGE rallisinin yeterince destek görememesi durumunda ise 0.20 dolardan bir savunma hattı oluşabileceğini düşünüyor. Son birkaç haftadır bu seviye S1 destek seviyesi olarak görev alıyor ve henüz herhangi bir şekilde test edilmedi. Analiste göre trend çizgisinin altına inmesi durumunda, medyada halen kendisine yer bulabilen DOGE, bu avantajını kullanarak boğalar tarafından yeniden teslim alınabilir.

İlgili Haber:  Analist: "Bu Gelişme ile Birlikte Dogecoin 0.50 Doları Aşabilir!"

DOGE fiyatı görece uzun bir süredir pek dalgalı bir seyir izlememesi ile dikkat çekiyor. Diğer kripto paralar aynı dönemde çeşitli ralliler gerçekleştirirken DOGE ise 0.20 dolar ile 0.30 dolar arasında seyretmeye devam ediyor. Bununla birlikte DOGE’un rakibi Shiba Inu ise son dönemde büyük bir ralli yaşamış ve kısa bir süreliğine de olsa DOGE’u geride bırakmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend