5 Ağustos 2022, Cuma
23.2 C
İstanbul

Analist: “Bu Yaşanırsa Dogecoin Fiyatı 0.53 Dolara Fırlayabilir!”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 9 ay önce

Binance indirim kodu

Dogecoin fiyatı Nisan ayından bu yana bir yükseliş trendi içinde oldu ancak günümüze kadar geçtiği yollarda kimi zaman ağır kayıplar da yaşadı. Buna rağmen analiste göre DOGE fiyatı hareketinin alt ucu, yükselen yeşil trend çizgisi tarafından her daim desteklendi. Analiste göre sıkışan fiyatın alçak tepeler ve yüksek dipler görmesi ile birlikte 0.53 dolara doğru bir ralli yaşanabilir. Analist Filip L., DOGE fiyatını değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Dogecoin Fiyatı Halen Yüksek Alıcı Aktivitesi Yaşıyor

Analiste göre Dogecoin fiyatı, Eylül ayından bu yana birkaç haftadır alıcı taraflı hacim artışı olarak hızlanma yaşıyor. Analiste göre boğalar bir atak gerçekleştirebilir. Analist, yeşil yükselen trend çizgisinin direnmeye devam ettiğini ve kısa vadede de pes etmeye niyeti varmış gibi gözükmediğini söyledi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

blank

Analiste göre Dogecoin fiyatının yukarıdaki kırmızı alçalan trend çizgisi ise, iki hafta önce yaşanan yalnızca bir test edilme ile birlikte zayıf bir görüntü veriyor. Bu yüzden analist, yukarıdaki alçalan çizginin gücünün şüpheli olduğunu düşünüyor. Filip, Dogecoin short yatırımcılarının mevcut alış hacmi ile birlikte yaşanan fiyat hareketine karşı koyamayacağına inanıyor.

Analiste göre DOGE fiyatı, aylık R1 direnci ve Ağustos ayı ortasındaki zirvesi olan 0.35 dolar civarına hızlı bir şekilde ulaşabilir. Analist, bu hareketin bir dizi destek görmesi durumunda ise Dogecoin’in bir fiyat rallisi başlatabileceğini ve ayı baskısının yükselmemesi durumunda da 0.53 dolara doğru bir tırmanış gerçekleştirebileceğine inanıyor.

Analist, mevcut DOGE rallisinin yeterince destek görememesi durumunda ise 0.20 dolardan bir savunma hattı oluşabileceğini düşünüyor. Son birkaç haftadır bu seviye S1 destek seviyesi olarak görev alıyor ve henüz herhangi bir şekilde test edilmedi. Analiste göre trend çizgisinin altına inmesi durumunda, medyada halen kendisine yer bulabilen DOGE, bu avantajını kullanarak boğalar tarafından yeniden teslim alınabilir.

İlgili Haber:  Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Arasındaki Savaş Devam Ediyor! DOGE 1 Dolara Ulaşabilecek Mi?

DOGE fiyatı görece uzun bir süredir pek dalgalı bir seyir izlememesi ile dikkat çekiyor. Diğer kripto paralar aynı dönemde çeşitli ralliler gerçekleştirirken DOGE ise 0.20 dolar ile 0.30 dolar arasında seyretmeye devam ediyor. Bununla birlikte DOGE’un rakibi Shiba Inu ise son dönemde büyük bir ralli yaşamış ve kısa bir süreliğine de olsa DOGE’u geride bırakmıştı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar