28 Kasım 2022, Pazartesi
9.6 C
İstanbul

Burger King, NFT Kampanyası Başlatıyor: İşte Detaylar

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Fast food devi Burger King, NFT pazar yeri Sweet ile birlikte yeni bir NFT kampanyası başlattığını duyurdu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Burger King, NFT pazar yeri Sweet ile işbirliği içinde yeni bir NFT kampanyası başlatıyor.
  • NFT kampanyasının bir parçası olarak, yaklaşık altı milyon yemek kutusunda QR kodları yer alacak.
  • Bu kodlar, müşterilerin NFT’lerin kilidini açmasına ve çeşitli ödüller kazanmasına olanak tanıyacak.

Burger King, NFT pazar yeri Sweet ile işbirliği içinde yeni bir NFT kampanyası başlatıyor.

Binance indirim kodu

Yemek Kutularında Çeşitli Kodlar Yer Alacak

Burger King’in “Real Meals NFT” adını verdiği girişimin bir parçası olarak, yaklaşık altı milyon yemek kutusunda QR kodları yer alacak ve bunlar, dijital ödemeye ve çeşitli ödüller kazanmaya olanak sağlayacak.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

NFT projesi, Burger King’in Nelly, Anitta ve LILHUDDY gibi ünlü isimler ile ortaklaşa yürüttüğü “Keep It Real Meals” kampanyasının bir parçasıdır.

Burger King kutularındaki dijital koleksiyon öğelerini toplamak, müşterilerin NFT’lerin kilidini açmasına ve çeşitli ödüller kazanmasına olanak tanıyacak.

Bu ödüller arasında 3D Burger King dijital koleksiyon ürünleri, Whopper sandviçleri ve ünlülerin imzalayacağı çeşitli ürünler yer alıyor.

Burger King de NFT Dünyasına Katıldı

Fast food devi Burger King, NFT piyasasına katılan dünya çapındaki ilk büyük marka değil.

Geçen ay Budweiser, Twitter’daki profil resmini bir bira roketi içeren NFT ile değiştirdi ve 30 ETH’ye (yaklaşık olarak 100.000 Dolar değerinde) bir Ethereum alan adı olan “beer.eth”yi satın aldı.

Budweiser’a ek olarak, küresel ödeme devi Visa da NFT alanına giriş yaptı. Visa, geçen ay bir CryptoPunks NFT’si için 165.000 Dolar ödeme yaptı.

Visa tarafından o gün yapılan açıklamada, “Son 60 yılda Visa, eski kağıt kredi kartlarından zip-zap makinesine kadar tarihi ticaret eserlerinden oluşan bir koleksiyon oluşturdu. Bugün, NFT ticaretinde yeni bir döneme girerken, Visa koleksiyonumuza CryptoPunk #7610’u kattığımız için çok mutluyuz.” ifadeleri kullanıldı.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar