5 Temmuz 2022, Salı
21.7 C
İstanbul

Burger King, Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum Çekilişi Düzenliyor!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Robinhood ve Burger King, müşterilerine Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum dağıtacak. Bu, şimdiye kadarki en büyük kripto para promosyonu olabilir.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Burger King’de 5 Dolar harcarsanız 21 Kasım’a kadar Dogecoin kazanacaksınız.
  • Ayrıca 20 Bitcoin ve 200 Ethereum’un da sahibi olabilirsiniz.

Fast food devi Burger King, 21 Kasım’a kadar işletmelerinde veya mobil uygulamasında 5 Dolarlık harcama yapanlara Dogecoin, Bitcoin ve Ethereum verecek.

Binance indirim kodu

Burger King Yiyerek Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum Kazanabilirsiniz

Çekiliş kapsamındaki ödülleri, genç yatırımcılar arasında popüler bir kripto para uygulaması olan Robinhood verecek. Katılmak isteyenler, Burger King’in Royal Perks olarak adlandırılan ödül programına kayıt yaptıracak ve minimum 5 Dolarlık satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra aldıkları e-posta kodunu kullanacak.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Dogecoin fiyatı şu anda 0.30 Dolar civarında seyrettiği için çekiliş kapsamında bir Dogecoin kazanmak muhtemelen hayatınızı değiştirmeyecek… Ancak şu anda 62.000 Dolar seviyesinde seyreden Bitcoin veya 4.350 Dolar fiyatından işlem gören Ethereum’u kazanmanız halinde her şey daha farklı olabilir…

Burger King toplam 20 Bitcoin dağıtacak ve çekiliş kuralları kapsamında müşterilerin 100.000’de 1 kazanma ihtimali olacak. Ethereum’da ise 200 token dağıtılacak; bu da kazanma ihtimalinin 10.000’de 1 olduğu anlamına geliyor.

En Kapsamlı Kripto Para Çekilişi

Bu, kripto para odaklı ilk promosyon olmasa da – Coinbase geçen yaz 1.2 milyon Dolarlık Dogecoin çekilişi gerçekleştirmişti – Burger King’in atılımı, muhtemelen türünün en büyüğü olarak kaydedilecek.

Robinhood Crypto COO’su Christine Brown’a göre Burger King’in çekilişi ve bu anlamda Robinhood ile kurduğu ortaklık, nüfusun daha geniş bir kesiminin kripto para ile etkileşime girmesi için bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

Çekiliş, Hawaii, Nevada ve Arkansas dışında ABD’nin herhangi bir yerinde ikamet eden 18 yaşından büyük herkese açık olarak gerçekleştirilecek.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar