7 Aralık 2022, Çarşamba
11.7 C
İstanbul

Cardano (ADA), Chainlink (LINK), EOS – Altcoin Fiyat Analizi – 4 Ekim

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son birkaç gündür, büyük altcoinler ya yatay hareket sergiledi ya da ralliler yaşadı. ADA, LINK ve EOS gibileri ise daha çok grafiklerinde durgun günler geçirdi. Cardano fiyatı %1.7’lik bir yükseliş kaydederken Chainlink ise son haftaların en yüksek noktasını tekrar ziyaret etmeyi denedi. EOS fiyatı pozitif gözükse de analiste göre bir düzeltme ihtimali de göz ardı edilemiyor. Analist Anushmita Samal, söz konusu altcoinlerin fiyatını değerlendirdi…

Binance indirim kodu

Bir önceki kripto para analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Binance indirim kodu

Cardano (ADA)

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Cardano, grafiğinde yatay seyir izledi ve son 24 saatteki %1.7 yükselişi ile bu yazının yazıldığı anlarda 2.27 dolardan işlem gördü. Son birkaç gündür alış baskısındaki yükseliş ile birlikte altcoinin toparlanma süreci stabil bir şekilde ilerliyor. Analiste göre ADA fiyatının yükselişi durumunda 2.45 seviyesi en yakın direnç noktasını oluşturuyor.

Samal, ek direnç noktalarının ise 2.60 dolar ve sonrasında ise 2.78 dolar civarında bulunduğunu düşünüyor. 4 saatlik grafiğinde ADA fiyatı 20-SMA çizgisinin üstünde seyretti ve analiste göre fiyatın alıcılar lehine olduğunu vurguladı.

Analist, mevcut seviyelerden bir düşüş dalgası başlaması durumunda ADA fiyatının ilk olarak 2.20 dolarda, bunun ardından ise son iki haftanın dip noktası olan 1.97 dolarda destek bulabileceğini düşünüyor.

Chainlink (LINK)

Chainlink de, son 24 saatteki %2’lik yükselişi ile beraber yatay seyir izleyen altcoinler arasında yer aldı. Analizciye göre en yakın direnç noktası 27.78 dolar civarında, bunun ardından ise 30.06 dolar bölgesinde bulunuyor. Samal, alış baskısının stabil bir hale gelmesi durumunda LINK fiyatının son ayların zirvesi olan 32.79 dolar civarına çıkabileceğini düşünüyor.

Son seanslarda Awesome Oscillator göstergesinde kırmızı barlar görüldü. Analiste göre LINK fiyatının düşüş göstermesi durumunda 24.45 dolar ve daha sonrasında 22.50 dolar bölgeleri destek görevi görebilir.

İlgili Haber:  Ripple (XRP), Tron (TRX), BitTorrent (BTT) - Altcoin Fiyat Analizi - 19 Aralık

EOS

EOS fiyatı, %2.3’lük ufak fiyat artışı ile beraber bu yazının yazıldığı anlarda 4.70 dolardan işlem görüyor. Analiste göre EOS, yükseliş göstermesi durumunda son iki haftanın zirvesi olan 5.10 dolar ve bunun ardından ise 5.78 dolar civarına tırmanış yaşayabilir. Analiste göre altcoine ait teknik göstergeler de piyasasında bir boğa havasına işaret etti.

Samal, bir düşüş durumunda ise EOS fiyatının ilk olarak 3.90 dolara, bunun ardından ise 3.59 dolara düşebileceğini düşünüyor.

 

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar