7 Aralık 2022, Çarşamba
11.7 C
İstanbul

Cardano (ADA) Fiyatı Bu Yıl 4 Dolara Fırlayabilir Mi?

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin ve Ethereum, en büyük ve en çok bilinen kripto para olsalar da, artık bunlar ile rekabet etmeye başlayan ve bu yılki muhteşem yükselişinin ardından piyasa değeri olarak üçüncü sıraya kadar yükselen Cardano da gümbür gümbür geliyor.

Binance indirim kodu

Cardano (ve ağının kendi tokeni ADA), son zamanlarda gerçekten de etkileyici bir performans ortaya koydu. Altcoinin yılın başından bu yana getirisi %1.027’ye kadar tırmandı. Bunun ardından büyük bir düzeltme hareketi yaşansa da altcoin bu yazının yazıldığı anlarda toparlanışa geçti. ADA fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %1.2’lik yükselişi ile birlikte 2.15 dolardan işlem görüyor.

Binance indirim kodu

Dünyanın en büyük bağımsız finansal danışmanlık şirketlerden birinin CEO’su da ADA için oldukça boğa lehine görüşlere sahipmiş gibi görünüyor. deVere Group CEO’su Nigel Green, Business Insider’a yaptığı açıklamalarında bir yükseliş trendi içerisinde bulunan bu altcoin için iyimser düşüncelerini dile getirdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Nigel Green: “Cardano Fiyatı 4 Dolara Fırlayabilir!”

Green, Cardano fiyatının, genel kripto para rallisi ile birlikte yeni rekorlara yelken açacağını düşündüğünü söyledi. Green’e göre bu ralli, Cardano’nun yaşadığı son güncelleme ile birlikte “çevreci” bir kripto para haline gelmesiyle gerçekleşebilir. Green, “Cardano fiyatının yeni rekorlar kıracağına ve yıl sonuna kadar 4 dolara ulaşacağına” inandığını aktardı.

ADA fiyatı, rallisine başladığı seviyeden sonra çok fazla yol kat etti. Nigel, konuyla ilgili şunları söyledi: “Cardano fiyatı, açıkça görülebileceği üzere yukarı yönlü bir trende sahip ve bu durumun yakın zamanda sona ereceğini düşünmemizi gerektirecek bir neden de bulunmuyor. Bazı insanlar ADA’nın bir anda ortaya çıktığını ve ‘bir gecede gelen’ bir başarı olduğunu düşünüyor ancak bu doğru değil. Altcoin, Ethereum’un kurucularından Charles Hoskinson tarafından oluşturuldu ve 2017 yılında piyasaya sürüldü. Uzmanlar 18 aydır bu altcoin üzerinde büyüyen ilgiyi ciddi bir şekilde takip ediyorlardı.”

İlgili Haber:  Ünlü Analist Eylül Ayı İçin Cardano Fiyatını Değerlendirdi!

Nigel Green, geçtiğimiz ay Cardano fiyatının 3 dolara ulaşacağını öngörmüştü ve bu öngörüsü de doğru çıkmıştı. Green, ADA fiyatının Eylül başında yükselişe geçeceğini söylemişti. Aynı tarihlerde ADA fiyatı büyük bir ralli yaşadı. 2 Eylül tarihinde altcoinin fiyatı 3.10 dolar ile zirve yaptı. Ancak bu yazının yazıldığı anlarda ADA, söz konusu zirveden bir hayli geriden işlem görüyor. Bununla birlikte Green halen ADA fiyatının diğer kripto paralar ile birlikte yükselişe geçeceğine inanıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar