9.8 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

Cardano (ADA), Tron (TRX), DASH – Altcoin Fiyat Analizi – 26 Kasım

Önemli Gelişmeler

Kripto para piyasası, klasik bir boğa-ayı çekişmesine girmişken altcoinlerin fiyatlarında son derece şaşırtıcı bazı gelişmeler yaşandı.

blank

Cardano son zamanlarda pek de iyi bir performans sergilemiyor. Analiste göre, ayı lehine seyrini sürdüren ADA’nın toparlanma ihtimali halen düşük duruyor. Diğer taraftan Tron ve DASH ise yukarı yönlü bir kanal içerisinde hareket etti ve kendi trend çizgilerine uyumlu seyretti. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

blank

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Cardano (ADA)

ADAUSDT 2021 11 25 17 39 09 2048x950 1

Cardano fiyatı 24 Kasım tarihinde son 15 haftanın en düşük seviyesine gerilemişti. Bu yazının yazıldığı anlarda ADA, 1.66 dolardan işlem görüyor. Analiste göre RSI değeri, 40 civarında seyretmesiyle birlikte satıcılardan yana bir tablo sergiledi. Analist, DMI değerinin ayı lehine olmasına rağmen MACD değerinin ise boğa lehine bir toparlanmaya dair ipuçları barındırdığını söyledi. Analistte göre altcoinin bir geri dönüş gerçekleştirebilmesi için boğaların yüksek hacim değerlerinde momentum kazanması gerekiyor.

Tron (TRX)

TRXUSDT 2021 11 25 18 02 11 2048x950 1

Tron fiyatı, yaşadığı ralli neticesinde 15 Kasım tarihinde son altı ayın zirvesine çıkmıştı. Ancak ayılar üst kanal çizgisinden bir direnç sergiledi. Bunun sonucunda altcoinin fiyatı son 7 günde %11.1’lik bir kayıp yaşadı ve 0.099 dolardan işlem gördü.

Analiste göre TRX’in kısa vadeli teknik göstergeleri ayı lehine olsa da bir boğa geri dönüşü için de işaret veriyor. RSI değeri son 24 saat içerisinde 10 puan artarak orta hatta doğru ilerledi. Analiste göre bu yükseliş, alış momentumunda bir artışa işaret ediyor. Ayrıca analist, MACD ve AO göstergelerinin yeşil sinyaller verdiğini ve RSI değerindeki sıçramayla paralel seyrettiğini düşünüyor.

DASH

DASHUSDT 2021 11 25 18 32 43 2048x950 1

10 Kasım tarihinde son iki ayın zirvesine çıkan DASH fiyatı, bunun ardından trendine uygun bir şekilde paralel çizgilerinin arasına geri döndü 18 Kasım tarihinde son altı haftanın en düşük seviyesine geriledi. Buna rağmen haftalık olarak %9.2 yükseliş yaşayan altcoin için analist, kısa vadeli teknik göstergelerin boğa momentumunda bir artışa işaret ettiğini düşünüyor. Bu yazının yazıldığı anlarda DASH fiyatı 208.6 dolardan işlem görüyor. Analiste göre RSI değeri yukarı yönlü seyretti ve boğa lehine bir görünüm verdi. Bununla birlikte analist, MACD ve AO göstergelerinin yeşil sinyaller vermesiyle birlikte bir toparlanma yaşanabileceğini düşünüyor.

İlgili Haber:  Bitcoin Cash (BCH), MATIC, Tron (TRX) - Altcoin Fiyat Analizi - 31 Ekim

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend