7 Aralık 2022, Çarşamba
11.7 C
İstanbul

Cardano, Bloomberg Terminale Eklendi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

Bu gelişme ile birlikte ADA, yeni yatırımcı grupları ile tanışabilir.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • BeInCrypto web sitesine göre, Pazar günü Bloomberg’in ADA tokeninin son yükselişi hakkında büyük bir rapor yayınlamasının ardından Cardano, Bloomberg Terminale de eklendi.
  • Hakemli blockchain projesi şu anda aşamalı bir yükseltmenin ortasında yer alıyor.

BeInCrypto’ya göre Cardano, profesyonel tüccarlar tarafından kullanılan bir platform olan Bloomberg Terminale eklendi. Bu, kripto parayı yeni bir potansiyel yatırımcı dalgası ile tanıştırabilecek bir uygulama. Bloomberg LP, henüz konu ile ilgili detaylı bir açıklama yapmadı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Cardano’nun Yeni Yatırımcılara Ulaşması İçin Bir Fırsat Olabilir

Cardano, yerel tokeni ADA’yı kullanan hakemli bir blok zinciridir. Pazar günü Bloomberg, token’ın son meteorik fiyat artışıyla ilgili bir rapor yayınladı; ancak Pazartesi günü ADA neredeyse %5’lik bir düşüş yaşadı. Bu, geçen hafta genelinde yaşanan %9.5 oranında bir düşüşün ve daha geniş kripto piyasasındaki gerileme trendinin arkasından geldi.

Yine de, 2021’in başlangıcından bu yana ADA, yüksek büyüme seviyeleri gördü. Kripto para yılı 18 sentten açmıştı ancak şu anda 1.05 Dolarda.

Coinmarketcap’e göre ADA’nın toplam piyasa değeri 32 milyar Dolar. Bu da onu, tüm kripto paralar arasında piyasa değeri açısından beşinci sıraya taşıyor.

Daha geçen hafta Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Twitter takipçilerine ADA için boğa tanımı yapılıp yapılamayacağını sordu: “Onun üzerine herhangi bir şey inşa eden veya kullanan var mı? Piyasa değeri neden bu kadar yüksek?” diye yazdı. Ayrıca “Hayatımda takas etmediğim birkaç kriptodan biri.” diye de ekledi.

Cardano İçin Sırada Ne Var?

Cardano, aşamalı bir yükseltmenin ortasındadır.

Kripto paranın yol haritası beş dönem halinde düzenlendi: Byron, Shelley, Goguen, Basho ve Voltaire. Cardano kullanıcılarına, ağ üzerinde akıllı sözleşmeler oluşturma ve yürütme fırsatı vermeyi amaçlayan Goguen aşamasının önümüzdeki aylarda gerçekleşmesi bekleniyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar