Cardano, Bloomberg Terminale Eklendi

Önemli Gelişmeler
blank
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Son güncelleme: 2 ay önce

blank

Bu gelişme ile birlikte ADA, yeni yatırımcı grupları ile tanışabilir.

blank

Haberin Özeti

  • BeInCrypto web sitesine göre, Pazar günü Bloomberg’in ADA tokeninin son yükselişi hakkında büyük bir rapor yayınlamasının ardından Cardano, Bloomberg Terminale de eklendi.
  • Hakemli blockchain projesi şu anda aşamalı bir yükseltmenin ortasında yer alıyor.

BeInCrypto’ya göre Cardano, profesyonel tüccarlar tarafından kullanılan bir platform olan Bloomberg Terminale eklendi. Bu, kripto parayı yeni bir potansiyel yatırımcı dalgası ile tanıştırabilecek bir uygulama. Bloomberg LP, henüz konu ile ilgili detaylı bir açıklama yapmadı.

Cardano’nun Yeni Yatırımcılara Ulaşması İçin Bir Fırsat Olabilir

Cardano, yerel tokeni ADA’yı kullanan hakemli bir blok zinciridir. Pazar günü Bloomberg, token’ın son meteorik fiyat artışıyla ilgili bir rapor yayınladı; ancak Pazartesi günü ADA neredeyse %5’lik bir düşüş yaşadı. Bu, geçen hafta genelinde yaşanan %9.5 oranında bir düşüşün ve daha geniş kripto piyasasındaki gerileme trendinin arkasından geldi.

Yine de, 2021’in başlangıcından bu yana ADA, yüksek büyüme seviyeleri gördü. Kripto para yılı 18 sentten açmıştı ancak şu anda 1.05 Dolarda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Coinmarketcap’e göre ADA’nın toplam piyasa değeri 32 milyar Dolar. Bu da onu, tüm kripto paralar arasında piyasa değeri açısından beşinci sıraya taşıyor.

Daha geçen hafta Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Twitter takipçilerine ADA için boğa tanımı yapılıp yapılamayacağını sordu: “Onun üzerine herhangi bir şey inşa eden veya kullanan var mı? Piyasa değeri neden bu kadar yüksek?” diye yazdı. Ayrıca “Hayatımda takas etmediğim birkaç kriptodan biri.” diye de ekledi.

Cardano İçin Sırada Ne Var?

Cardano, aşamalı bir yükseltmenin ortasındadır.

Kripto paranın yol haritası beş dönem halinde düzenlendi: Byron, Shelley, Goguen, Basho ve Voltaire. Cardano kullanıcılarına, ağ üzerinde akıllı sözleşmeler oluşturma ve yürütme fırsatı vermeyi amaçlayan Goguen aşamasının önümüzdeki aylarda gerçekleşmesi bekleniyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Dünyanın En Büyük Beş Kripto Borsasından Biri Olan Bybit, Kanadalı Düzenleyicilerle Mahkemelik Oldu: İşte Detaylar

Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu (OSC), Bybit'in "kayıtsız bir kripto varlık ticaret platformu" olduğunu iddia etti. Haberin Özeti OSC, Mart ayında...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend