11 Ağustos 2022, Perşembe
23.7 C
İstanbul

Cardano Fiyatı Son 24 Saatte %11 Arttı, İşte Nedeni!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Cardano, son 24 saatte %11 gibi etkileyici bir artışla, 1.41 dolara yükseldi. Fiyattaki artış aynı zamanda Cardano ağında kilitlenen toplam değeri de (TVL) olumlu etkiledi ve %30’a yakın bir artış gözlemlendi.

Binance indirim kodu

Fiyattaki bu artışın nedeni olarak yakın zamanda ağa büyük etkisi olacağı düşünülen lansmanlar ve güncellemeler gösterilebilir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Cardano ağındaki DEX’ler

Cardano tabanlı merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan SundaeSwap, mainnet lansmanın 20 Ocak’ta gerçekleşeceğini duyurdu. Aralık ayında, IOHK vakfı başkanı ve Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Cardano’da önümüzdeki birkaç hafta içinde mainnet’te bazı DEX lansmanlarının yakın olduğunu söylemişti. Cardano ağında şu an iki DEX işlem görüyor, bunlar; VyFinance (VYFI) ve MuesliSwap (MILK). Bu DEX’lere bir yenisi de 20 Ocak’ta eklenecek.

blank20 Ocakta açılacak yeni DEX SundaeSwap bunu bir tweetle duyurdu. Tweette “Hepimizin beklediği an nihayet geldi! 20 Ocak Perşembe günü SundaeSwap ve ISO’nun hayata geçeceğini duyurmaktan gurur ve heyecan duyuyoruz!” dendi.

Bununla birlikte, başka bir DeFi protokolü olan VyFinance (VYFI) protokolü de ilk kez görücüye çıktı. Bu protokol otomatik harvest ile KYC olmadan Hedge Fund Stake etmeyi Cardano’ya getirmeyi amaçlayan bir protokoldür.

Cardano kurucusu 2022’de Cardano’dan çok umutlu. Bakalım Cardano’yu nasıl bir 2022 bekliyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar