12 Ağustos 2022, Cuma
20.7 C
İstanbul

Cardano (ADA), Decentraland (MANA), VeChain (VET) – Altcoin Fiyat Analizi – 24 Aralık

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para piyasası ciddi toparlanma işaretleri verirken analiste göre Cardano ve VeChain uzun vadeli trend çizgisi dirençlerini aştı ve trendlerini tersine çevirdi. Buna rağmen analist, Cardano’nun güçlü bir trend içerisine girebilmesi için daha fazla hacme ihtiyacı olduğunu düşünüyor.

Binance indirim kodu

Analiste göre Decentraland ise hafif ayı lehine bir görünüm vermesinin ardından belirli bir aralık boyunca hareket etti. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Cardano (ADA)

blank

ADA fiyatı son gelişmeler ile birlikte 21 haftalık bir destek noktası olan 1.20 dolar korunmayı başarıldı. Bu yazının yazıldığı anlarda altcoin 1.35 dolardan işlem görürken analiste göre en yakın destek noktası ise 1.31 dolar seviyesinde bulunuyor. Analist, 22 Aralık tarihinde son altı haftanın zirvesine ulaşan RSI göstergesinin boğa lehine olduğunu düşünüyor. Buna ek olarak analist, DMI göstergesinin de RSI ile ortak işaretler verdiğini ancak yönelimsel trend olarak zayıf bir görünüm sergilediğine inanıyor.

Decentraland (MANA)

blank

25 Kasım tarihinde kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırmasının ardından sürekli bir düşüş eğilimi gösteren MANA, kayıplarını 3.02 dolar civarında durdurmayı başardı.

Altcoin fiyatı analiste göre 3.02 dolar ile 3.43 dolar arasında bir gidiş geliş rotası belirledi. Bununla birlikte, tüm EMA göstergelerinin altında seyreden MANA, analiste göre ayı lehine bir görünüm veriyor olabilir.

Bu yazının yazıldığı anlarda MANA fiyat, ATH değerinden %44.3 daha düşük bir seviyeden, 3.23 dolardan işlem görüyor. Analiste göre altcoinin RSI göstergesi ise 47 bandında bulundu ve nötr sinyaller verdi. Bununla birlikte analist, DMI göstergesinin satıcılar lehine olmasıyla birlikte ADX’in ise oldukça zayıf bir yönelimsel trend sergilediğine inanıyor.

İlgili Haber:  Ünlü Analist, Ekim Ayında Yükseliş Gösterebileceğini Düşündüğü 5 Altcoini Paylaştı!

VeChain (VET)

blank

VET fiyatındaki düşüş, ayıların dört aylık bir boğa direnci olan 0.084 doları aşmalarına neden olmuştu. Buna rağmen altcoinin fiyatı, 0.084 doları tekrar aşmasının ardından son üç içerisinde %14.16’lık yükseliş gerçekleştirdi. ADA gibi VET de, uzun vadeli trend direncini (beyaz) aşmayı başardı. Bu yazının yazıldığı anlarda VeChain fiyatı 0.08735 dolardan işlem görüyor. Analiste göre RSI göstergesi ise bir yükseliş trendinde bulundu ve alıcı tarafını seçti.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar