9 Ağustos 2022, Salı
26.6 C
İstanbul

Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Tron (TRX) – Altcoin Fiyat Analizi – 26 Ekim

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para piyasası ve altcoinler bugün yeşil bir tablo sergiledi. Bitcoin fiyatı kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorundan hafif bir düzeltme yaşadı ve bu yazının yazıldığı anlarda 62.000 dolar civarından işlem gördü. Analiste göre Polkadot ve Tron gibi büyük altcoinler boğa lehine sinyaller verdi.

Binance indirim kodu

Ancak Cardano ise analiste göre, son 24 saatteki kayıplarıyla birlikte kısa vadede ayı yönünde bir hareket yapabilir. Analist Manisha Mishra söz konusu altcoinleri değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Cardano (ADA)

blank

ADA fiyatı yatay hareket yaparak bu yazının yazıldığı anlarda %0.20’lik bir düşüş göstermesiyle birlikte 4 saatlik grafiğinde konsolidasyon seyri izledi. Analiste göre simetrik bir üçgen içerisinde hareket eden ADA, en yakın destek noktası olan 2.01 dolara doğru yaklaşıyor.

Analiste göre bu destek noktasının kaybedilmesi durumunda piyasanın kontörlünün ayılara geçtiği düşünülebilir ve 1.46 dolardaki uzun vadeli destek noktası göreve çağrılabilir. Bununla birlikte analist, boğa yatırımcılarının piyasa kontrolünü eline alması durumunda ise 2.36 dolar ve 2.75 dolar seviyelerinde birtakım dirençler olduğunu düşünüyor.

Polkadot (DOT)

blank

DOT fiyatı, Eylül ayının sonlarında 26.12 dolar seviyesinden bir yükseliş rallisine başlamasından bu yana boğa lehine bir tablo sergiledi. Bu yazının yazıldığı anlarda altcoinin fiyatı son 24 saatteki %0.34’lük yükselişi ile beraber 43.81 dolardan işlem gördü. Analiste göre DOT fiyatının yükselişine devam etmesi durumunda 45.50 dolardaki direnç seviyesi aşılabilir.

Buna rağmen analist, bir tür ayı müdahalesi durumunda bir trend dönüşümü olabileceğini ve bu senaryoda destek noktalarının 39.75 dolar ve 34.87 dolar civarında yer alacağını düşünüyor.

TRON (TRX)

blank

Son 24 saatte %0.87 yükseliş gösteren TRX fiyatı, bu yazının yazıldığı anlarda 0.101 dolardan işlem görüyor. Altcoin fiyatının 4 saatlik grafiğinde bir tür konsolidasyon aşamasında olduğu gözleniyor. Analiste göre boğaların TRX fiyatına olumlu etkisi sürerse, kripto paranın fiyatı, en yakın direnç noktası olan 0.105 doları aşarak uzun vadeli direnci olan 0.120 dolara dayanabilir.

İlgili Haber:  Ripple (XRP), Dogecoin (DOGE), The Sandbox (SAND) - Altcoin Fiyat Analizi - 28 Kasım

Bunun aksine, analiste göre ayı yatırımcılarının etkisiyle, fiyat momentumunun negatife dönmesi sonucunda, TRX fiyatı kısa vadeli destek noktaları olan 0.097 dolar ve 0.091 dolara kadar gerileyebilir. Altcoin için RSI değeri 55 civarında seyrederken analiste göre TRX 70 bandını aşarak aşırı alım bölgesine girmeyi hedefliyor. Analist, böyle bir senaryoda bir trend değişiminin gelişebileceğini düşünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar