5 Ağustos 2022, Cuma
23.2 C
İstanbul

Chainlink (LINK), AAVE, Enjin Coin (ENJ) – Altcoin Fiyat Analizi – 4 Kasım

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 9 ay önce

Binance indirim kodu

Piyasanın büyüklerinin yeşil bölgede gezinmesiyle birlikte küresel kripto para pazarı %3’lük bir yükseliş kaydetti. Bunun sonucunda ise Chainlink fiyatı boğa lehine bir fiyat hareketi gerçekleştirdi ve analiste göre altcoin kısa vadede alıcılar lehine olabilir.

Binance indirim kodu

Bununla birlikte analist, AAVE ve Enjin Coin gibi kripto paraların kısa vadede, boğa momentumların bir azalmaya yorulabilecek hareketler sergilediğini düşünüyor. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bir önceki altcoin analizini buradan okuyabilirsiniz.

Chainlink (LINK)

blank

LINK fiyatı, son 22 gündür düzenli bir yükseliş trendini takip etmesinin ardından yüksek tepeler ve yüksek dip noktaları sergiledi. Altcoine ait aylık kazanç seviyesi ise %20.27 seviyelerinde bulundu. Bunun sonucunda da LINK, 27 Ekim tarihinde 33.91 dolara tırmanarak son 7 haftanın zirvesine çıktı ve trend çizgileri arasında gidip geldi. Bunun ardından ise, ayıların sürekli bir baskı uygulaması neticesinde, LINK fiyatı haftanın en düşük seviyesine geriledi.

Bununla birlikte analiste göre, altcoin fiyatının 31.60 dolar seviyesinde olan direncini aşmasıyla beraber boğalar kendini gösterdi ve LINK fiyatı haftalık olarak %10.75 getiri sağladı. Bu yazının yazıldığı anlarda LINK, 32.15 dolardan işlem görüyor.

AAVE

blank

AAVE fiyatı, analiste göre 1 Ekim’den bu yana, 348.59 dolardaki direnci ve 272.16 dolardaki destek noktaları arasında konsolidasyon hareketi gerçekleştirdi. Bununla birlikte altcoin, 27 Ekim tarihinde en yakın direnç noktasını aşarak son 23 haftanın zirvesi olan 458 dolar seviyesine dokundu.

Bunun ardından bir dizi düzeltme hareketi kaydeden AAVE, bahsedilen aralığa geri döndü. Bununla birlikte analiste göre altcoin, 26 Eylül tarihiden bu yana yüksek tepeler ve yüksek dipler sergileyerek kademeli ve sağlam bir yükseliş trendinde seyretti.

İlgili Haber:  Dogecoin (DOGE), Polkadot (DOT), MATIC - Altcoin Fiyat Analizi - 30 Ekim

Bu gelişme sonucunda da AAVE, bu tarihten bu yana değerinde %9.19’luk bir artış yaşadı. Bu yazının yazıldığı anlarda AAVE fiyatı 317 dolardan işlem görüyor.

Enjin Coin (ENJ)

blank

ENJ fiyatı, haftalık olarak %36.72 yükseliş göstermesiyle birlikte sıra dışı bir performans sergiledi. 2.08 dolardaki destek noktasını aşan boğalar, direnç noktasını 3.08 dolara kadar taşıdı. Bunun sonucunda da altcoin fiyatı 31 Ekim tarihinde 6 aylık zirvesi olan 3.5 dolara tırmandı.

Bu gelişmenin ardından, ayıların kendisini göstermesiyle birlikte ENJ fiyatı eski sınırları arasına geri döndü. Bu yazının yazıldığı anlarda ENJ, 2.86 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar