1 Ekim 2022, Cumartesi
24.2 C
İstanbul

Circle CEO’sundan Dudak Uçuklatan Bitcoin Fiyat Tahmini!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 8 ay önce

Binance indirim kodu

USD Coin’i (USDC) ihraç eden Circle konsorsiyumun CEO’su Bitcoin fiyatı hakkında dudak uçuklatan bir tahminde bulundu.

Binance indirim kodu

Kripto yatırımcılarının dijital para piyasaları ile internetin ilk günleri arasında karşılaştırmalar yapması alışılmadık bir durum değil. Jeremy Allaire, her iki alanın gelişiminde de rolü olan birkaç kişiden biri.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Circle’ın kurucusu ve CEO’su Allaire, yakın tarihte verdiği bir röportajda, “İlk tarayıcının Eylül 1993’te çıkışını çok iyi hatırlıyorum. İşte o zaman hayatımı internete adamaya karar verdim” dedi.

“Aynı şekilde ilk bitcoin işlemimi yaptığımda da aynı hissi yaşadım” diye ekledi. “Bitcoin’i ilk gördüğümde bunun her şeyi değiştirebileceğini düşündüm.”

Allaire blok zinciri alanına ilk kez 2013’te Circle ile girdi. 2016’nın sonuna kadar Circle, Bitcoin cüzdan hizmeti verdi. O zamandan beri bu hizmeti küçülttü, ancak “geleceğin yeni nesil blok zinciri teknolojisini” geliştirmeye odaklanmaya devam etti ve Coinbase ile birlikte ABD dolarına sabitlenmiş bir stabilcoin olan USDC’yi ihraç etmeye başladı.

Allaire, erken dönem internet ve kripto arasındaki benzerliklerin çok olduğunu belirtirken, blok zincir teknolojisinin sonunda web’i yutacağını ve çok daha büyük bir şeye dönüştüreceğini düşünüyor.

Allaire, “Web sadece bilgi ve verileri koordine ediyor, ancak kripto tüm ekonomik sistemde devrim yaratacak” diyor.

Allaire, bu “devrim” gerçekleştikçe bitcoin fiyatının nihayetinde 1 milyon doların üzerine çıkacağına dair göz kamaştırıcı bir tahminde bulunuyor.

Bitcoin 1 milyon dolar olacak

Allaire, verdiği röportajda kendisinin bir bitcoin maksimalisti olmadığını özellikle vurguladı.

Bitcoin’in “değer deposu” olarak kitlesel olarak benimsenmesinin, Bitcoin fiyatını uzun vadede 1 milyon doların üzerine çıkaracağını savundu.

“Bu teknoloji, bizi ülkelerden bağımsız dijital emtia parasına artan talebin olduğu bir dünyaya götürecek” dedi. “Bir fiyat tahmini soruyorsanız, benim görüşüme göre zamanla kesinlikle bir milyon doları göreceğiz” dedi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar