28 Mayıs 2022, Cumartesi
17.6 C
İstanbul

Coinbase, 1.2 Milyon Dolarlık Dogecoin Ödülü Verecek

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Coinbase, bir ödül etkinliği ile platformundaki Dogecoin ticaretini ve etkileşimini artırmayı amaçlıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Coinbase kullanıcıları, önümüzdeki günlerde bir Dogecoin çekilişine kaydolmaya hak kazanacak.
  • Söz konusu çekiliş haberi, Coinbase Pro borsasında Dogecoin ticaretinin başlatılmasının ardından geldi.

Coinbase, 3 Haziran itibariyle Pro platformunda Dogecoin ticaretini başlattı. Buna ek olarak borsa, önümüzdeki haftalarda toplamda 1.2 milyon Dolar Dogecoin ödülü dağıtacağı bir çekiliş haberini de açıkladı.

Binance indirim kodu

Kullanıcıların, En Az 100 Dolarlık DOGE Ticareti Yapması Gerekiyor

Şirket, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Dogecoin’in Coinbase’e gelişini kutlamak için 1.2 milyon Dolarlık ödül veriyoruz” dedi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Söz konusu çekilişe katılmak ve Dogecoin ödülü kazanma şansına erişmek için Haziran 2021 döneminde kullanıcıların 100 Dolarlık DOGE ticareti yapması gerekiyor. En az 100 Dolarlık DOGE ticareti yapan kullanıcılar arasında gerçekleştirilecek olan çekilişle birlikte, 100 Dolardan 6.000 Dolara, 30.000 Dolardan 300.000 Dolara kadar çeşitli miktarlarda ödüller dağıtılacak.

Bu etkinlik, DOGE’un uzun süredir Coinbase’de listelenmesini bekleyen şaka tokeni hayranlarını sevindirecek gibi duruyor.

Coinbase Etkisi Bu Sefer Gerçekleşmedi

Öte yandan Coinbase’de listelenmesi, şimdiye kadar Dogecoin için beklenen patlama etkisini yaratmadı. Aksine bugün piyasa genelinde ortaya çıkan düşüş eğilimi ile birlikte DOGE fiyatı da 0.36 Dolar seviyesine geriledi.

Coinbase listelemesi ve ilerleyen haftalarda gerçekleşen olan çekiliş, 2013 yılında bir şaka tokeni olarak başlatılan ancak son aylarda Robinhood alıcıları ve Tesla CEO’su Elon Musk gibi ünlülerin desteği sayesinde nadir görülecek bir artış yaşayan Dogecoin için bir başka dönüm noktası olabilir.

Ancak bu dönüm noktasının tam olarak test edilebilmesi için kripto para piyasasında son 3-4 haftadır devam eden depresif atmosferin kırılması gerekiyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar